Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Babanın İntihar Ettiğini Görmek

Rüyada babanın intihar ettiğini görmek neye işaret eder?

Hocam çok önemli. Rüyamda ölmüş babamın kendini iple asarak intihar ettiğini gördüm. Elinde de bir mektup vardı. En başta ”yol göster” yazıyordu. Ellerini arkadan bağlamıştı ve kendini asmıştı. Babam ciddi üzüntüler sonucu kalp krizi geçirdi. Kendimi sorumlu tuttum, acaba bana bu yüzden böyle görünmüş olabilir mi? Bir yorum yaparsanız minnettar kalırım. Nazlı’nın rüyası . Rüyanın unsurları ölmüş babayı, babanın öldüğünü, babanın intihar ettiğini, babanın kendini astığını, intihar etmek, kendini asmak, ölmüş baba. 15 Eylül 2012, 10:30.

Rüyada babanın intihar ettiğini görmek nasıl yorumlanır?

Nazlı merhaba, rüyada ölmüş birinin yeniden öldüğünü görmek genel rüya tabirlerinde “onun adaşı yahut yandaşı olan birinin vefat etmesine işaret ettiği” söylenir. Ancak sizin rüyanızdaki ana unsur rahmetli babanızın ölümünden ziyade kendi asması ve mektuptur.

Bana göre rüyanız, ergenlik ve gençlik yıllarınızın sorunlu geçtiğini, rahmetli babanızın aklının hala sizde takılı kaldığını simgelerken mektup ile size bir haber, bir mesaj vermek istiyor. “Yol göster” ile ne anlatılmak istendiğini ancak siz anlayabilirsiniz. Dışarıdan biri olarak bizler binlerce yorum yapabiliriz.

Sonuç olarak rüyanız oldukça değerli bir rüyadır ve almanız gereken ders olduğu görülmektedir. Ben kaybettiğimiz yakınlarımızın bizi gördüğüne inanıyorum ve şahidim. Gençliğimde çok büyük bir bunalım geçirdiğimde rahmetli büyüklerim rüyamda beni doğru yola sevk etmişlerdi. Sizde içinde bulunduğunuz vicdan azabından kurtulmak hiç olmazsa olumsuz etkisini azaltmak için babanıza dualarınızı eksik etmeyin ve onun gurur duyacağı evlat olmak için çaba sarf edin.

“Rüyada Babanın İntihar Ettiğini Görmek” için 15 yanıt

Rüyamda babamın intihar ettiğini gördüm. Oturma odasının balkonundan kendini aşşa aatmış sonrasından haber alıp oraya bakmaya gidip kendi gözlerimle gördüm heryeri patlamıs şekildeydi.

rüyamda kayınpederim evimin çatısından kendini asarak intihar ediyordu, yatak odamda eşimi uyandırmak ve ipi kesmek için bıçak isteyecektim ama eşimi uyandıramadım, kayınpederimin can çekişini gördüm, ama yardım edemedim

Hocam rüyamda babamın önce kardeşimi sonrada kendini vahşi bir şekilde öldürdüğünü görüyordum çok acil yorumlarmsınız

hocam ben rüyamda babamın kendini satırla doğradığını gördüm annemde bahçede ateş yakmış babamı ateşe atıp yaktı açıklarsanız çok sevinirim

Rüyamda annemin kendini ağzından vurduğunu gördüm fakat ölmüyordu tam hatırlamıyorum, annem memlekette uzağız yani, ne demektr acaba

Rüyada babamın kendini asarak öldürdüğünü kardeşimden duyuyorum ve bu konuda beni sorumlu tutuyor kardeşim. Bir şey olmuş annem çocuklar babamdan uzaklaşmislar, bu uzaklaşmanın sebebi ben goruluyorum ağlıyoruz oturmuş. Yorum yapabilir misiniz lutfen acil çok korktum. Babam ailesinden uzaklaştigi icin yapmis gibi görünüyordu.uzaklasmasinin sebep olanı da ben goruluyorum. Kardeşim yetisemedim kendini aşmıştı kurtarmaya yetisemedim diyordu.ağliyorduk. En başta kardeşim anlatırken babamın öldüğünü anlamadım sonradan yetisemedim diye tekrarlayinca anladım. Yani ağlaya ağlaya inanamadım hayır olmaz gibi düşünceler vardı delirecek gibi o andda uyandim çok şükür ruyaymis. Ama yorumunu merak ediyorum lutfen

Bahar merhaba, siz babanızın intihar ettiğini görmüyorsunuz, sadece kardeşinizden duyuyorsunuz ki bu kardeşinizin şu anda negatif duygu yoğunluğu yaşadığını, karamsarlık içinde olduğunu ve bu durumun sizi de olumsuz etkilediğini anlatmaktadır. Lütfen sakin kafayla bir durum değerlendirmesi yapın, kardeşinizin sizin desteğinize ihtiyacı olabilir, belki de onun yaşadığı bazı pişmanlıklardan kurtulmasına yardımcı olabilirsiniz.

rüyamda babamın bir binanın üstünden atldaığını gör düm ama ölüp ölmediğini bilmiyorum bu ne anlama gelir

İyi günler hocam rüyamda babamın annemi dövdukten sonra intihar ettiğini gördüm.balkondan atlıcakken kolu takılı kaldı ve ben kurtaramadım.asagı indiğimde olmemıstı ve ölmemi istiyosun diyerek silahla vurdu.yardımcı olurmusunuz?

s.a. bende rüyamda vefat etmiş babamın japonların harakiri tarzında yani karnını yararak intihar ettiğini söylediler. ceset torbasının içinde olduğunu söylediler. ve bana göstermediler. acil cevap lütfen.

Rüyamda ölmüş babamı evimizin penceresinden atlayıp intihar ettiğini gördüm. Bağırıyorum ve ağlıyorum babam diye. Sonra annem kurtulduğunu söylüyor. Çok etkisinde kaldım rica etsem yorumlarmısınız…

Ben rüyamda babamı bir konudan dolayı polislerin mahkeme için götürdüklerini duyuyorum ağlama seansları falan şuan kardeşim kuçuk ruyamda daha büyüktü daha sonra ikimiz ve annem Ağlıyorduk kendimizi yola attık kuzenim geldi poposu yırtılmış annemden yardım istiyordu o yüzden annem evde kaldı biz gittik babama. Bu babam intihar edeceğini söylüyordu biz yapma baba bizi öldürme diye Ağlıyorduk. Lütfen yorumlar mısınız? Etkisinde kaldım

merhaba ben fatma 24 yaşındayım..
bir süredir babamla konuşmuyoruz aileden kendini koparmak istiyor gibi.
rüyamda babamın telefonunda başka insanlarla mesajlastıgını görüyordum. Daha sonra bunu ima ederek bir laf söyledim ve oradan ayrıldım. Daha sonra elimi yüzümü yıkamaya gittim annem yanıma geldi ve yüzü kireç gibi olmuştu konuşamıyordu. Hemen anladım kötü bi şey olduğunu kendi odama doğru koştum babam yatagımın üzerinde ölüydü. boynunda bir ip vardı ama asılı değildi. sonra hemen uyandım. rüyamı açıklarsanız çok mutlu olurum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir