Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Babanın Kalp Krizi Geçirerek Öldüğünü Görmek

Rüyada babanın kalp krizi geçirerek öldüğünü görmek ne demektir?

Merhaba, ben rüyamda babamın kalp krizi geçirerek öldüğünü gördüm ve çok üzüldüm, ayrıca babanım ölüsünü mezarların olduğu bir yerde, ancak kırık ayrı kanepenin içine koymuşlardı, vücudu iki parçaya ayrılmıştı ve poşet içine sarmışlar. Ben kanepeyi açıp babamın yüzüne dokundum ve yüzü soğuktu ama canlı gibiydi, anneme “niye böyle yatırdınız mezarı” dediğim zaman “böylesi daha iyi olur” dedi, unutmadan mezarlıkta bizim köyün mezarlığı idi. Lütfen cevaplar mısınız? behiye tarafından 23.04.2013 / 07:59 tarihinde gönderilmiş.

Rüyada babanın kalp krizi geçirerek öldüğünü görmek ne demektir

Behiye merhaba, rüyanızda iki ana unsur var; babanın kalp krizi geçirmesi ve babanın öldüğünü görmek.

Kalp krizi geçiren birini görmek çevrenizdeki birilerini üzdüğünüz, kırdığınız veya ona / onlara kimi sıkıntılar yaşattığınızı belirtir. Rüyada babanın kalp krizi geçirdiğini görmek gerçek yaşamda kişinin bazı endişeler, korkular, sıkıntılar yaşadığını ifade eder. Bu korkular sevdiklerinizi kaybetme, yalnız kalma, gelecek kaygısı olabilir.  Rüyada babanın öldüğünü görmek bilinçaltında babayı suçlama ifadesidir. Dünyaya geldiğiniz andan bu güne kadar babanın sizi yeteri kadar desteklemediği, yanınızda olmadığı veya sizi takdir etmediği, sizi hayata iyi hazırlamadığı düşüncelerine sahip olduğunuzu ve bu düşüncelerin etkisiyle gelecek korkusu yaşadığınızı ifade eder.

Rüyanın unsurları: babanın öldüğünü, kalp krizi, köyün mezarını, mezarlar, kırık kanepe. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kalp görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Babanın Kalp Krizi Geçirerek Öldüğünü Görmek” için 6 yanıt

Rüyada babasının öldüğünü görmek
Rüyamda babamı ölmüş olarak gördüm, çok ağlıyordum, babamı göremedim cenaze vardı ama bir türlü babamı göremedim.

Yaren selam, rüyada babasının öldüğünü görmek, uyanık hayatınızda doğduğunuz andan bu yana babanızın sizi yeteri kadar desteklemediği, yanınızda olmadığı veya sizi takdir etmediği, sizi hayata iyi hazırlamadığı düşüncelerine sahip olduğunuzu ve bu düşüncelerin etkisiyle gelecek korkusu yaşadığınızı ifade eder. Bu durum insan hayatı için tehlikeli bir durumdur ve kişiyi iç dünyasında bir çöküntüye, umutsuzluğa ya da bir davranış bozukluğu içine sürükleyebilir şeklinde yorumlanır. Rüyada babanın ölmesi hakkında gibi bir durumda yaşamın değerlendirilmesi yapılmalı gerekirse bir profesyonel psikolog desteğiyle çözüm aramaktan kaçınılmamalıdır.

rüyada babam bizim salondaydı. bizim salonun rengi sarı. Koltuklar halı perde filan sarının farklı tonları ama babam tekli koltuğun altında titreyerek öldü ve bende rüyada içimden ölmek ne kadar zor diyordum.

Ben Babamın Kalp krizi Geçirdigini Duydum Çok üzüldüm Ailem ile ağlarken Biri Kapıya gelip dedi ki Babamızı Biri Kurtarmış Ve babam Eve Gelmişti Dedi ki bi doktor beni kurtardı lütfen Yorumlayın lütfen

rüyamda babam kalp krizi geçirip ölmüştü ve üzerinden yaklaşık 1 ay geçmişti ama ben durumu kabullenememiştim daha sonra babamın yaptığı işleri yapmaya karar verdiğimde babamın olmadığını anladım ve ağlamaya başladım daha sonra ise uyandım.

Rüyada telefonla anneme haber geliyor babamın kalp krizi geçirerek öldüğü söyleniyor annemde telefonla arayarak arabalara haber veriyor ben nefes alamayacak derecede ağlıyorum daha sonra akrabalar öşümü duyunca gülmeye başlıyorlar onlara kızınca o hep gülerdi biz de gülüyoruz diyor daha sonra sinirlenip onlara küfür ediyorum sonra bir anda yemek masasında oluyoruz etrafımız kalabalık değil bir tek ben ağlıyorum sonra sevgilime haber vermek istiyorum onunda babası öldü çünkü onu arayıp haber veriyorum işim var deyip kapatıyor daha sonra herkes hazırlanmaya başlamış hastahaneye babamın yanına gidicekmişiz ben bu süreçte sadece annem ve sevgilimle konuştum üzerimi giyiniyorum bir anda hastahanede buluyorum kendimi ama babam ölmemiş bilinci kapalı yatıyor tekrar ağlıyorum hastahanenin bahçesine çıkıyorum rüyam burada bitiyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir