Rüyada Babanın Mezarına Gitmek

Rüyada babanın mezarına gitmek neye delalet eder?

Rüyamı çok yeni gördüm ve beni çok etkiledi. Babam yaklaşık 9 sene önce vefat etti. Rüyamda babamın mezarına gitmişim, sanırım mezar ziyareti için. Mezarlıktan ayrı bir yerde tek basına bir mezar halinde. Ben mezar üzerindeki otları temizleyip suluyorum. Temizlerken mezarın ayak tarafında çatlaklar olduğunu görüyorum. O anda mezarın baş yanında kocaman bir çam ağacı belirip ağacın kökünün mezara uzandığını düşünüp abim ağacı var gücüyle çekiyor.

O anda mezarın kenarı tamamen çatlayıp babamın kolları ve bacakları dışarı çıkıyor kefenden. Benim o anda yaptığım yorum “babam öleli çok oldu ama hala bedeni çürümemiş” diyorum. Yorumlarınızı bekliyorum.

Kimden: gül
Cinsiyetiniz:bayan
Yaşınız:25
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz: sıkıntılı, streslı, uzgün ,kararsız, karamsar
Anahtar kelimeler: mezar, mezarlık

Rüyada babanın mezarına gitmek neye yorulur?

Gül merhaba, rüyanızın ana teması rahmetli babanın mezarını görmek olup, bunun genel anlamı uyanık hayatınızda bazı  sorunlar karşısında mücadele gücünü kaybettiğinizi temsil eder. Ancak ağabeyinizle güç birliği yaparak bunları aşacaksınız manası taşımaktadır.

Rüyada mezar görmek, gerçek yaşamınızda sizi oldukça rahatsız eden bir sorunun çözümü için gerekli bilginin aslında sizde olduğunu, boşu boşuna başka yerlerde arama yaparak vakit geçirmemek gerektiğini, içinizde bu bilgi ve gücün farkında olarak ona göre davranmak, hem bu dünya için yapılması gerekenleri zamanında yapıp hemde ahiret için hazırlıklı olmak gerektiğine yorumlanır. Rüyada mezar görmenin derin çözümlemesi ise aslında yaşamın maddi ve manevi yönleri arasında denge kurmak arayışını temsil etmesidir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada mezar görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Twitter Facebook Google+

Bunlarda İlginizi Çekebilir

5 Yorum yapılmış

 1. Ayben dedi ki:

  Rüyada mezar ziyareti
  Selam, rüyamda mezar ziyaretine gitmiştim, akrabalardan biri başka bir mezarın üzerine çok sayıda bozuk para bıraktı, bende gittiğim mezarın üzerine para bırakmak istedim ama cebime baktığımda bir kağıt 5 lira birde demir 1 liram olduğunu gördüm, yol param kalmayacağını düşünerek bırakmadım.
  Daha sonra 6-7 kişi bir arabaya binip, oradan uzaklaştık. Bu rüyanın manasını çok merak ettim bana yardımcı olabilir misiniz.

  • Ruhi Karabey dedi ki:

   Ayben merhaba,
   Rüyada mezar ziyaret etmek, bir mezarı ziyaret ettiğini görmek ahiret yaşamı için bir şeyler yapmanız gerektiğini düşündüğünüzü ancak buna başlayamadığınızı simgeler.
   Rüyada bozuk para görmek, bozukluk para, bozukluk paralar iş hayatında başarısızlıklarla karşılaşacağına, aşk hayatınızda ise sorunlar olacağına işaret eder.

 2. Ipek dedi ki:

  Merhabalar. ruyamda. Eski sevgilim ve ben birbirimize hafif uzaklikta babalarimizin mezarı başındaydık. Ben aģlıyordum oda gözleri dolu dolu sürekli bana bakıyordu bu ne demek ? Simdiden tesekkur ederim.

  • Admin dedi ki:

   İpek merhaba, gördüğün rüya gerçek hayatınızda bazı sorunlar karşısında mücadele gücünüzü kaybettiğinizi anlatmakta ancak yakın bir zamanda bu sıkıntıları atlatıp rahata ereceğinizi göstermektedir. Öte yandan eski sevgili sayfası da ilginizi çekebilir.

 3. Gözde dedi ki:

  Merhabalar. Rüyamda babam ölüyordu ve ben mezarının başında çok ağlıyordum. Bu ne demek? Simdiden teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*