Rüyada Babanın Mezarına Gitmek

Rüyada babanın mezarına gitmek neye delalet eder?

Rüyamı çok yeni gördüm ve beni çok etkiledi. Babam yaklaşık 9 sene önce vefat etti. Rüyamda babamın mezarına gitmişim, sanırım mezar ziyareti için. Mezarlıktan ayrı bir yerde tek basına bir mezar halinde. Ben mezar üzerindeki otları temizleyip suluyorum. Temizlerken mezarın ayak tarafında çatlaklar olduğunu görüyorum. O anda mezarın baş yanında kocaman bir çam ağacı belirip ağacın kökünün mezara uzandığını düşünüp abim ağacı var gücüyle çekiyor.

O anda mezarın kenarı tamamen çatlayıp babamın kolları ve bacakları dışarı çıkıyor kefenden. Benim o anda yaptığım yorum “babam öleli çok oldu ama hala bedeni çürümemiş” diyorum. Yorumlarınızı bekliyorum.

Kimden: gül
Cinsiyetiniz:bayan
Yaşınız:25
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz: sıkıntılı, streslı, uzgün ,kararsız, karamsar
Anahtar kelimeler: mezar, mezarlık

Rüyada babanın mezarına gitmek neye yorulur?

Gül merhaba, rüyanızın ana teması rahmetli babanın mezarını görmek olup, bunun genel anlamı uyanık hayatınızda bazı  sorunlar karşısında mücadele gücünü kaybettiğinizi temsil eder. Ancak ağabeyinizle güç birliği yaparak bunları aşacaksınız manası taşımaktadır.

Rüyada mezar görmek, gerçek yaşamınızda sizi oldukça rahatsız eden bir sorunun çözümü için gerekli bilginin aslında sizde olduğunu, boşu boşuna başka yerlerde arama yaparak vakit geçirmemek gerektiğini, içinizde bu bilgi ve gücün farkında olarak ona göre davranmak, hem bu dünya için yapılması gerekenleri zamanında yapıp hemde ahiret için hazırlıklı olmak gerektiğine yorumlanır. Rüyada mezar görmenin derin çözümlemesi ise aslında yaşamın maddi ve manevi yönleri arasında denge kurmak arayışını temsil etmesidir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada mezar görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

5 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir