Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Babanın Mezarını Görmek

Rüyada babanın mezarını görmek neye delalet eder?

Merhaba, ben rüyamda babamın öldüğünü duyuyorum. Sonra bir arabaya binip yolculuk yaparken birden yolun kenarında babamın mezarını görüyorum. Hemen arabadan inip mezarın yanına gidiyorum, babamın mezarı yolun hemen altında çok istediği bir yerdeymiş, oraya gömülmüş. Ben başında ağlıyorum, içim öyle yanıyor ki tarif edilemez. Cevaplarsanız çok sevinirim, birde ben babamı sürekli ölmüş görüyorum, nedenini çok merak ediyorum, şimdiden teşekkürler.

Kimden: nuray
Cinsiyetiniz:kadın
Yaşınız:30
Medeni Durumunuz:evli
Şu anki ruh haliniz: üzgün
Anahtar kelimeler: babanın öldüğünü görmek, babasının mezarını görmek, babayı ölmüş görmek

Rüyada babanın mezarını görmek nasıl yorumlanır?

Nuray merhaba, bir rüyayı sık sık, yeniden görmek o rüyanın verdiği mesajın önemli olduğunu ya da mesajı anlamadığınızı simgeler. Rüyada babanın öldüğünü görmek bilinç altında babayı suçlama ifadesidir. Babanın ölmüş olduğunu görmek dünyaya geldiğiniz andan bu güne kadar babanın sizi yeteri kadar desteklemediği, yanınızda olmadığı veya sizi takdir etmediği, sizi hayata iyi hazırlamadığı düşüncelerine sahip olduğunuzu ve bu düşüncelerin etkisiyle gelecek korkusu yaşadığınızı ifade eder.

Rüyada babanın mezarını görmek, babasının mezarını ziyaret etmek, iç dünyanızda babanız ile ilgili kopan fırtınaları, vicdan azabı ve pişmanlıkları işaret eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada mezar görmek sayfasını da mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Babanın Mezarını Görmek” için 6 yanıt

Rüyamda rahmetli babamı gördüm fakat sadece mezarının yeri değişmişti, tekrar yerine konulduğunda donmuş bir vaziyetteydi, bana bir şeyler söyledi ben anlamadım, bunun anlamını nedir acaba?

Merhaba iyi günler rüyamda babamin öldügünü gördüm annemle beraber babami defnettik aradan biraz saat farki gecince babamin ölmedigini ve mezarda kafasini saga sola dönderdigini fark ettim anneme söyledim anne babam yasiyor diye annem inanmadi delimisin oglum günaha girme dedi sonra annemde babamin mezarda haraket ettigini duydu ve annemle mezari kazdik babam yasiyordu lütfen rüyami yorumlayin

Mevlüt merhaba,
Rüyalarınızı rüya gönder sayfasından göndermeniz gerekmektedir. Gönderdiğin rüya konusunda bilgiyi rüyada babanın öldüğünü görmek sayfasında bulabilirsin.

21 yaşinda bekar ve öğrenciyim, üniversite final sinavlarim cok kötü geldi ve kendimi bu durumu düzeltmek için yetersiz görüyorum, depresif bir ruh hali içindeyim. 6 yil önce babam vefat etti. Ruyamda da babamin mezari basindaydim ne yaptigimi hatirlamiyorum ama ayakta mezara bakiyorum. Biri var miydi yanimda bilmiyorum ama konusuyordum. Sonra karşimda birinin oldugunu hissediyorum ama bu kisi birinin ruhu, göremiyorum. Etrafta birinin konusmasi var ama dedikleri aklimda değil. Sonra mezar tasinin isim yazan kismi eninden ince kismindan acilmaya basliyor. Bende korkuyorum. Sonra birisi mi soyledi yoksa kendiligimden mi dedim bilmiyorum “namaz kilacagim baslayacagim söz” diyorum, sonra uyaniyorum ama yine ruyanin icine uyaniyorum, abim bana “namaz kilmaya basla sen” diyor (abim şu an askerde) bende “tamam” diyorum, sonra tekrar uyandim ve bitti ruyam.

Sevgili Gönül, görmüş olduğun rüya şu anda zor geçen günlerini kolay atlatıp, aydınlığa kavuşman için sana inanılmaz yararlı ipuçları vermekte ve rahmetli babandan aldığın yüce değerlerin farkında olup ona göre davranmakla, sabır ve dua ile manevi yönünü güçlendirmekle içinde kopan fırtınalardan, yaşadığın vicdan azabı ve pişmanlıklardan kurtulup, bu sıkıntıları kolayca atlatacağını ifade etmektedir.

Rüyamda babamın mezarına çıktım, yanımda amcamın oğlu aslan abim vardı, elimden tutu ve beni mezara çıkardı, kuş gibi çıktık, ayağımda topuklu vardı, hiç düşmeden o dikenli yoldan çıktım, babamın üzerinde yem yeşil otlar kaplanmıştı ben agladım. O şekilde uyanmışım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir