Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Babanın Öldüğünü Görmek

Rüyada babanın öldüğünü görmek neye işarettir?

Merhaba, ben rüyamda babamın öldüğünü gördüm, dehşet verici kötü bir rüyaydı, acayip şeyler gördüm sabah hayrına söylüyorum ama yanıt da istiyorum sizden. Biz eski evimizdeyiz ailemle beraber oturuyoruz, babam iş yerindeydi bir gün akşam  vakti kapımıza çingenelerden biri geldi para istedi, yok dedim. Bizi zengin bildiği için herkes o yüzden geliyormuş. Gitti başka siteye girdi ama oradan da çıktı tekrar geldi, ben odadaydım kapıyı ablam açmış, içeri girdim bir baktım bütün çingeneler orada, çok korktum kesin bir şey olacaktı.

Sonra akrabalarım yani 2 amcam eşleri, çocukları geldi, kuzenim gerçekte hamileydi oda bebeğiyle geldi, kızı olacaktı kızı olmuş, “haberimiz yok, ne zaman doğum yaptın, hiç haberimiz olmadı” dedim oda “bugün 40” dedi. Ona da kızıyorum “neden haber vermedin” diye. Neyse çingeneler bizi rehin alıyor bir patlama oluyor, Amerika’da olmuştu ya aynı onun gibi elektrikler kesiliyor. Babamı aramaya çalışıyorum “gel bizi kurtar” diye, “tamam geleceğim” diyor, “5 km var” diyor, “çok kalabalıklar hepsi çingene, çok korkuyorum ne olur çabuk gel” diyorum, birde anlıyorum ki benimle konuşan babam değilmiş, çingenelerin başıymış, o zaman daha da korktum. Babamın kalbini yerinden sökmüş, “artık o yok, baban öldü” dedi çok ağladım, sabah uyandım “ALLAHIM NE GÜNAH İŞLEDİYSEM SEN BENİ AFFET, AİLEMİ BANA BAĞIŞLA AMİN” dedim ve bir daha gözüme uyku girmedi. Acaba babama bir şey mi oldu, şuan onları düşünüyorum inşallah bir şey olmaz yoksa ben yıkılırım.

Sizden rüyamın gerçek yorumunu istiyorum, acaba ne demek istiyor, Rüyada babanın öldüğünü görmek nedir, babayı ölü görmek ne demektir, Lütfen bekleyeceğim cevabınızı.

Rüyada babanın öldüğünü görmek nasıl yorumlanır?

Batı kültüründe rüyada babanın öldüğünü görmek rüyayı görenin zihninin derinliklerinde babasına karşı bir suçlama duygusu taşıdığına yorumlanır. Rüyanızda babanızın öldüğünü görürseniz hele hele bu rüya tekrarlanırsa  bunun üzerinde önemle durulmalı ve incelenmelidir.

Rüyada babanın ölümü, uyanık yaşamınızda doğduğunuz andan bugüne kadar babanızın size yeterince sahip çıkmadığı, sizi beklediğiniz kadar desteklemediği, arzu ettiğiniz kadar yanında olmadığı ya da yeterince takdir etmediği, sizi hayata iyi hazırlamadığı düşüncesi taşıdığınızı gösterir.

Rüyada babanın öldüğünü görmek neden önemli rüyadır?

Rüyada babasının öldüğünü görmek rüyayı gören kişide yukarıda anlatılan  bu düşüncelere sebep olur ve  geleceğiniz hakkında korku ve kendine güven sorunu yaşadığınızı gösterir. Bunlar insan yaşamı için riskli durumlardır ve kişinin yaşamının olumsuz etkilenmesine sebep olur, insanı umursuzluk ya da davranış bozukluğuna neden olur ve kişiyi iç dünyasında bir çöküntüye, umutsuzluğa ya da bir davranış bozukluğu içine sürükleyebilir şeklinde tabir edilir.

Bu rüyalar dikkatle analiz edilmeli ve bu değerli rüyanın mesajı anlaşılmalı ona göre tedbirle alınmalıdır şeklinde yorumlanır. Bu değerli rüyanın yorumu için sakin kafayla içinde bulunduğunuz ruh halini, babanızla olan bağınızı, onun hakkındaki duygu ve düşüncelerinizi bir arada değerlendirmeli ve en önemlisi kendiniz karşı dürüst olmalısınız diye açıklanır.

“Rüyada Babanın Öldüğünü Görmek” için 7 yanıt

Rüyada babasının öldüğünü duymak ve ağlamak
24 Mayıs Cumartesi günü babamın doğum günüydü. O gece yani pazar günü 02.00 de yattım. Rüyamda önümde bir şey vardı ve baban öldü demişlerdi. Hemen ağlamaya başladım. Ama sadece saçlarını görüyordum. Saçlarının arasında annem ve benim saçlarım vardı onları ayırıyordum. Saçlarından başka hiçbir yerini görmedim. Sadece öldüğü için ağlıyor ve saçlarının arasındaki saçlarımızı topluyordum. Hemen uyandım. Endişe ve korku içinde. Ve git gide rüyayı hatırlamakta zorluk çekiyorum. 17, Kadın, Bekar, Öğrenci, Endişe

Rüyada babanın ölümü hakkında bilgi sayfada bulunmaktadır. Lütfen dikkatle inceleyip, mesajı kendiniz tespit ediniz.

Rüyamda üniversite de dersteydim.Halam sınıfa girdi ve beni çağırdı. Beni kolumdan tutup pencerenin yanına götürdü. Bahçede birçok insanın toplanıp halka kurduklarını gördüm. Halkanın ortasında babamın cansız bedeni vardı. Üzerinde kanlı kefen vardı. Etrafındaki insanlar rüku eder gibi eğilip kalkıyorlardı. Ve ben çok fazla ağlıyordum. Uyandığım da da ağladım, teşekkürler.
22, Kadın, Bekar, Öğrenci, çok üzgün ve ağladım

Rüyada ölmüş babanın yeniden öldüğünü görmek
Babam 22 sene önce öldü, rüyamda onu gördüm, ölmüş babam ile sohbet ediyoruz ancak tekrar öleceğini anladım, annem de yanımızda her an babamla konuşmakla geçiriyorum, sarılıp öpüyorum öpme diyor ama tam otururken, sonra canı çıkıyor. Ancak ondan sonra evi toplayıp bizimkilere haber veriyoruz, sonra ablam ve abilerim tartışıyor bende kızıyorum “ya daha ölü içeride” diye bagiriyorum annem de silah atıyor sakinleşiyorlar ama birde çokça yağmur yağıyor.

Rüyada babanın gözleri açık öldüğünü görmek
Merhabalar, Rüyamda babamı gözleri açık şekilde kanepenin üzerinde en küçük halamın kollarında ölmüş şekilde gördüm, yorumlar mısınız.
Not: babamla ailevi nedenlerden dolayı yaklaşık 9 senedir görüşmüyoruz. İyi günler dilerim.

Murat merhaba,
Rüyada babanın ölmüş olduğunu görmek bilinç altında babayı suçlama ifadesidir.
Dünyaya geldiğiniz andan bu güne kadar babanın sizi yeteri kadar desteklemediği, yanınızda olmadığı veya sizi takdir etmediği, sizi hayata iyi hazırlamadığı düşüncelerine sahip olduğunuzu ve bu düşüncelerin etkisiyle gelecek korkusu yaşadığınızı ifade eder. Bakınız https://www.ruyabul.com/ruyada-babanin-olmus-oldugunu-gormek.html
Babbanızın gözleri açık olarak ölmüş olması ise, anlamı güçlendiren etki yapmakta, babanız hakkında yerleşmiş düşüncelere sahip olduğunuzu ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir