Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Babanın Öldürüldüğünü Görmek

Rüyada babanın öldürülmesi neye çıkar?

Merhaba, ben dün gece rüyamda nasıl öldürüldüğünü bilmiyorum ama rüyamda babam öldürülmüştü fakat kimse ağlamıyordu, biraz zaman geçti sonra annemin babamın ruhuyla konuştuğunu gördüm, bende anneme ağlayarak babamın ruhunun nasıl geldiğini sordum.

Sonra annem bana dedi ki “kızım baban kendi geldi” dedi, babama ağlayarak sımsıkı sarıldım, öptüm, kokladım, sonra babama “cennette misin? yoksa cehennemde misin?” diye sordum, babam dedi ki “daha belli değil kızım, iki günümüz var öğrenmek için” dedi. Babam birden ortalıktan kayboldu, ağlamaya başladım, okul açılmıştı, derslerimi de boşlamıştım, o gün okulun zili çaldı, arkadaşlarım gitti bende ağlamaya başladım, öğretmenim içeri girip bana şunu söyledi “Sılacım neden derslerini boşladın” dedi.

Ben utancımdan bir şey diyemedim, ondan sonra öğretmenim ağladığımı gördü ve neden ağladığımı sordu, bende “babam öldü derslerimi onun için boşladım ve onun için ağladım” dedim ve uyandım, lütfen ne anlama geldiğini bana söyleyin.

Rüyada babanın öldürüldüğünü görmek yorumu

Sıla merhaba, Rüyada babanın öldüğünü görmek sayfasında konu detaylı olarak açıklanmıştır. Ama senin rüyan biraz farklılık arz ediyor ve sen babanın öldürüldüğünü (öldürülmek ölmekten biraz faklı) görmüşsün ki bu uyanık hayatında seni fazlasıyla öfkelendiren bir durumla karşılaştığını ve bu durumun sende korku ya da güven sorunu yaşamana sebep olduğunu, en güvendiğin kişileri kaybetme kaygısına sürüklediğini ifade etmektedir. Bir büyüğün olarak bu öfkeden bir an önce kurtulup kendini derslerine, eğitimine verip, daha sakin olmayı başarmak için bir şeyler yapman gerektiğini söylemek istiyorum. Öte yandan rüyada babayı öldürmek sayfası da ilginizi çekebilir, lütfen ziyaret ederek inceleyin.

“Rüyada Babanın Öldürüldüğünü Görmek” için bir yanıt

Bana ihanet eden ve 3 çocuklu yuvamızı dağıtan eşimden 5 ay önce boşandım. Dün rüyamda onun öldürüldüğünü gördüm. Acaba iyiye yormak mı lazım?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir