Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Babanın Öleceğini Görmek

Rüyada babanın öleceğini görmek neye işaret eder?

Merhabalar, ben rüyamda evimizin önünde annem ve babamla otururken devletin geri ödeme yapacağı KEY ödemelerinden bahsediyorduk, babama “sana da 130 tl geri ödeme yapılacak, parayı çek kullanırsınız” demiştim, babamda “ben zaten seneye öleceğim, dursun siz seneye çeker kullanırsınız” dedi.
Bu arada bu benim üvey babam ve ben ailemden uzakta Ankara’da okuyorum, bu ne demek olabilir. Rüyada birinin öleceğini söylemesi neye işaret oluyor. İyi yorumlarınızı bekliyorum inşallah anlamı iyidir. Ölümle ilgili bir anlamı yoktur umarım, teşekkürler. Gonca’nın rüyası. 16 Ağustos 2012 @ 12:38

Rüyada babanın öleceğini görmek nasıl yorumlanır?

Gonca Merhaba, rüyada ölmek yeni başlangıç, değişim, dönüşümdür. Bana göre rüyanız, önünüzdeki bir yıl içinde ailenizin yaşamında köklü değişimler yaratacak kimi iyi gelişmeler olacağını simgelemektedir. Bu rüya aynı zamanda sahip olduğumuz şeylerin kıymetini bilmek, hayatta iken babamızın değerini anlamak, onunla doya doya yaşamak gerektiğini hatırlatan bir rüyadır.  Rüyada ölüm tarihi görmek konusunda daha detaylı açıklama rüyada öleceğini görmek rüya tabiri sayfasında yer almaktadır.

“Rüyada Babanın Öleceğini Görmek” için 16 yanıt

Rüyada babanın öleceğini öğrenmek
Rüyamda babamın kısa zamanda öleceğini öğreniyorduk. Ama bundan babamında haberi vardı ve babamla konuşuyorduk bile. Tüm aile biliyordu. Ağlıyordum. Bu ne anlama geliyor?

Gördüğünüz rüya aile yaşamınızda güzel değişimler olacağını haber vermektedir.

Merhaba. Babam 1 hafta önce ameliyat oldu. Dün gördüğüm rüyada da babam ameliyat olmuştu. Ama ölmesine çok az kalmıştı. Ağlaya ağlaya babamı ölüme hazırlıyorduk. Babamı yatırdık ve midesinin üzerine bıçak koymaya çalıştım. Ama babam bıçağı görünce çıldırmaya başladı ve yüzü morardı. Sadece bu kadar hatırlıyorum. Çok fazla korkmuştum. Ama asıl sıkıntı babamı çok seven bir insan değilim. Bunu açıklarsanız çok sevinirim.

Rüyamda babam ölecekti bu ne anlama geliyor ve biz çok ağlıyorduk, uyandım hala ağlıyordum ne anlama geliyor, Lütfen!

Şeyma merhaba,
Rüyan hakkında bilgi sayfada bulunmaktadır. bana göre babanın kıymeti bilip, ona layık bir insan olmak için bir şeyler daha yapmak gerektiğine işaret etmektedir.

Merhaba rüyamda ölmüş olan babamı canlı olarak görüyorum fakat canlı iken yakında öleceğini söylüyor. Ölen dedemi görüyorum, ailece oturuyoruz öne çıkan detaylar bunlar, cevaplarsaniz şimdiden çok teşekkürler.

Semih merhaba,
Rüyada rahmetli olmuş babanı görmen ve aranızdaki konuşmalar, ondan almış olduğun değerlerin farkında olup, ona layık bir evlat olmak için daha fazla çaba sarf etmen gerektiğini temsil ederken, ölmüş dedeni görmen ise şu anda yaşamakta olduğun sıkıntıları konuşacak, paylaşacak, sana yol gösterecek güvendiğin birine ihtiyaç duyduğunu anlatmaktadır.

İyi günler öncelikle, benim babam kalp hastası bundan yaklaşık 1 sene önce ameliyat oldu, rüyamda ise gözleri morarmış yüzünün rengi gitmişti, annem ile ölecek diye bahsediyorduk ve babam bir anda her yere kustu, yatağa yerlere bende onları bir çarşafla temizledim ve daha sonra bahçeye indim, ablama araba çarpacaktı, elime o arabayı ittirdim ama o araba ablama genede çarptı ablama ama ben onu ölmekten kurtarmışım öyle çok karışıktı yorumlarınızı bekliyorum.

Derya merhaba, gördüğün rüya temel olarak şu anda hayatında olumsuz duygu ve düşüncelerin yoğun olduğu bir dönem geçirmekte olduğunu göstermektedir. Babanın kusması iyiye işaret olup, içindeki pişmanlık, üzüntü ve diğer karamsar duyguları üzerinden atacağını, rahatlayacağını temsil ederken onun kusmuğunu temizlemen babanın rahatlamasında önemli bir rol oynayacağını ifade etmektedir.

Ruyamda babamla odada oturmus konusurken aniden bana 15 gun sonra olecegini soyledi, ben aglayarak yanina oturdum “hasta misin neyin var” dedim sadece “olecegim ben” dedi “bu dünyada su an bir cisim olarak varim” dedi belkide oruc bitmistir artik dedi olecegini soylerken yemin ediyordu inanmam icin. Ruyada nefesimin kesildigini hissettim aglamak istiyordum ama nefesim yetmiyordu ve uyandim.

Rüyamda sanki babam ölecekmiş gibiydi, yatağa yatmış, bir hoca başında bir şey okuyordu ama babam canlıydı.

Merhaba, rüyamda çalıştığım insanlarla bir aradaydım annem ve babam onları tanımak amaçlı yanımızda idi.Hep beraber büyük bir evin içindeydik annemle içerde tartışmıştım annem bana çalışma saatlerimle ilgili sorular sorup duruyordu beni yalan söylemekle suçluyordu oysaki benim suçlanacak bir durumum yoktu onu ikna etmek için benle çalışan herkesle konuşturuyordum o sıra babam aşağı inip arabayı çalıştıracağını gideceğimizi söyledi biz aşağı inmeden dışardan gürültülü sesler gelmeye başladı evin balkonuna çıktık hepimiz babamın arabası çok kötü durumdaydı resmen ortadan ikiye ayrılacak gibiydi fakat babam hala arabayı parkettiği yerden çıkarmaya çalılıyordu yüzü endişeliydi ve bu beni korkutmuştu park yerinden kurtulduğunda bana döndü gözleri yaşlı ve çok tedirgindi bize dönerek “arabanın üstüne mezar taşı düşmüş” dedi ve bunu derken sanki öleceğine bir işaret alıpta artık öleceğini anlamış gibiydi gözünü bizden ayırmadı fakat arabayı sürmeye devam ediyordu ne olacağını bende hissetmiştim ve bağırmaya başladım o sırada babam karşısına çıkan kamyonu es geçti ve ağaçlık bir yere girip büyük bir kaza yaptı inleyerek ve zor uyandım kardeşim sesimi duyup uyandırdı vakit olarakta ben uyandıktan en fazla beş dakika sonra sabah ezanı okundu

Rüyamda babamla kamyonetin kasasında eve gidiyorduk. Babam halsizdi ve kucağımda yatıyordu. Alnını öpüp diğer tarafa gittiğinde şeker hastası olduğunu unutma dedim babama. Diğer tarafta lazım olmayacak zaten dedi babam. Rüyamın başından beri herkes babamın öleceğini biliyormuş zaten. Sonra aynı kamyonete ben yukardan bakıyorum, babam sırt üstü yatmış kolları yan tarafında ölü olarak duruyor ve bir yere gidiyorlar. Burada rüyam bitiyor. Daha önce de babamı ölmüş olarak gördüm.

Ben rüyamda bahçe kapısından içeriğe doğru girdim ve babama kızmışdım(bu rüyayı sabaha yakın gormüşdüm ve bu gün sabah uyanıp annemle babamın kavga etdiyini duyup babama kızıp yeniden uyumuşdum,uyuduktan sonra zaten bu rüyayı gördüm)sonra karşımda yerde yatmış bir köpek gördüm.Köpek bana ona (babama)cok kızma zaten bir hafta ömrü kaldı dedi.Ben de bundan sonra ağlayarak eve girip babama sarıldım.InşAllah kötü bir şey olmaz.Amin!14.08.2019

Rüyamda küs olduğum babamın 3 gün sonra öleceğini görüyorum yani cuma gününe denk geliyor, çok kötü hissediyorum odamdan mutfağa gidiyorum annem sigara ıcıyo kızarak elinden alıyorum ağlıyorum içme yapma diye çünkü onunda ölümcül hastalığı varmış daha sonra mutfakta babam oturuyor ağlayarak gidip boynuna sarıldım barışmak için o da basta ıttı ama sarıldı. Bı doktor gördüğümü hatırlıyorum kalp çok ıyı durumda ama pankreas kötü öledebılır ölmyedebılır dıyodu. Ayrıca bı topluluk gördüm oyun havası calıyodu herkes oynuyodu sokakta. Çok karısık daha şuan toparlayamadıgım yerler var ama bu şekilde yorumlarsanız sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir