Kategoriler
Önemli Rüyalar

Rüyada Babanın Ölmüş Olduğunu Görmek

Rüyada babanın öldüğünü görmek neye işarettir?

Rüyada babasının öldüğünü görmek modern psikolojide bilinç altında babayı suçlama ifadesidir. Dikkatle analiz edilmeli ve bu değerli rüyanın mesajı anlaşılmalı ona göre tedbirle alınmalıdır şeklinde tabir edilir. Rüyada babanın ölümünü görmek yorumu için sakin kafayla içinde bulunduğunuz ruh halini, babanızla olan bağınızı, onun hakkındaki duygu ve düşüncelerinizi bir arada değerlendirmeli ve en önemlisi kendiniz karşı dürüst olmalısınız şeklinde yorumlanır.

Bazı insanlar belki de doğal olarak babası hakkındaki gerçek düşüncelerini anlatmazlar, anlatamazlar. Çünkü parçası olduğu bir bütün hakkındaki negatif şeyleri açığa vermezler. Açığa verse o olumsuz şeyler kendi için de geçerli olacaktır. İşte rüyanın önemi burada çıkmaktadır. Çünkü rüyada insan beyni serbest kalmakta, kontrol dışında dilediği gibi çalışmakta, belkide sizin itiraf etmek dahi istemediğiniz şeyleri senaryolaştırarak ortaya rüya olarak çıkarmaktadır.

Rüyada babasının öldüğünü görmek neyi gösterir?

Rüyada babanın öldüğünü görmek güncel hayatınızda dünyaya geldiğiniz andan bu güne kadar babanın sizi yeteri kadar desteklemediği, yanınızda olmadığı veya sizi takdir etmediği, sizi hayata iyi hazırlamadığı düşüncelerine sahip olduğunuzu ve bu düşüncelerin etkisiyle gelecek korkusu yaşadığınızı ifade eder. Bu durum insan hayatı için tehlikeli bir durumdur ve kişiyi iç dünyasında bir çöküntüye, umutsuzluğa ya da bir davranış bozukluğu içine sürükleyebilir şeklinde yorumlanır. Rüyada babanın ölmesi hakkında gibi bir durumda yaşamın değerlendirilmesi yapılmalı gerekirse bir profesyonel psikolog desteğiyle çözüm aramaktan kaçınılmamalıdır.

Rüyada babanın mezarını görmek neye delalet eder?

Rüyada babanın mezarını görmek halen sağ olan babanın ölü olduğunu ve mezara gömülüp defnedildiğini görmeniz hayırlı bir rüya değildir, üzerinde önemle durulmalıdır. Bu rüya bir kaos yaşamakta olduğunuzu işaretidir. Gerçek hayatta canlı olan babanın mezarını ziyaret etmek iç dünyanızda babanız ile ilgili kopan fırtınaları, vicdan azabı ve pişmanlıkları işaret eder. Bunlardan kurtulmak için bu düşüncelerinizle yüzleşmeniz gerektiğine delalet eder.

“Rüyada Babanın Ölmüş Olduğunu Görmek” için 9 yanıt

Rüyada babanın rahmetli olduğunu görmek
Ben rüyamda sebebini bilmiyorum ama babamın öldüğünü gördüm, eve geliyordum ve babamı göremiyodum, annem ağlıyordu, sonra bana “baban öldü” diyordu, ben çok yalnız kalıyordum, sonra babamın mezarına gidip ağlıyordum ve sonra uyandım.

Rüyada babanın ölüm haberi almak
Ben rüyada eve geldim ve annemin gözü yaşlı bir şekilde bana babamın rahmete gittiğini söyledi. Lütfen bunun neye delalet ettiğini kısa bir zamanda bana gönderin.

bende babamda seninle aynı şeyi gördüm gece sayıklıyomuşum babam geldi yanıma sardı öptü beni içip biraz olsa rahatladı iyi ki varsın babacığım dedim.

Alakasiz ruya yorumlariniza hayran kaldim…kac defadir ruya yorumu icin sitenizi aciyorum herseferinde cüş deyip kapatiyorum. Kendi basima daha iyi yorumluyorum…babanin olmesini onu sucluyo olmak demissiniz:D cok komiksiniz:)))

Kimse seni rüya yorumlarımızı oku diye zorlamıyor.

Bana sorarsan sen önce okumayı ve yazmayı öğren. Yazdığın mesaj senin eğitim seviyen hakkında yeterli mesaj veriyor. Böyle bir mesaj yazan birisinin İngilizce bileceğine ihtimal vermediğim için yabancı ciddi, güvenilir yayınları izle dememin bir gereği yok diye düşünüyorum.

Sen; imam bilmem kim, derin cinci hoca nasrullah efendi hazretlerinin yorumlarını okumaya devam et. Sen ancak onlardan anlarsın. Çünkü oralarda bol miktarda yakışıklı zengin koca bulmak, cennet anahtarı, huriler, düşmandan ganimet kazanmak, güzel cariye sahibi olmak, yorulmadan kazanılacak bol para vaat ederler ve bu da seni gibilerin çok hoşuna gitmektedir.

Dün gece rüyamda babamın ölmüş olduğunu ve sürekli ağladığımı gördüm. Öncelikle belirteyim babamı çok seviyorum rüya olduğu için şükrettim. Hemen rüya yorumlarına baktım ama bu sitedeki yorumu okuyunca inanamadım çünkü bir kaç hafta önce erkek kardeşimle kendi aramızda babamı eleştirdik. Babamızı çok sevmemize rağmen bizi yetiştirme tarzındaki yanlışlıkları konuştuk.”Rüyada babanın öldüğünü görmek modern psikolojide bilinç altında babayı suçlama ifadesidir.” bu cümle şimşek gibi çaktı beynimde . Babamızı seviyor ama onu suçluyorduk . Yorumlarınızı çok mantıklı buldum. Aileme ve babama uzun sağlıklı yıllar diliyorum . İyi Günler.

Bence bu ruya icin verdiginiz yorum herkes icin gecerli degildir, cunki her baba iyide olsa kotü de olsa sevilir, sayilir cunki babanin ve annenin ayri ayri yerleri vardir hayatimizda, bazi babalar istisna ki babaniz hirsiz, katil, dolandirici ya da uyusturucu saticisi olabilir, iste o babadan biraz utanc duyulur derim, lise son sinifta yani 1980 lerde bir mafya babasinin insaatinda calistim, tam bir ay, insaatlarda elektrik tesisati yaptik bir arkadisimla, neyse paramizi alamadik bu babadan. Aslinda gunumuz Turkiyesinde babaniz ne kadar uc kagitci veya dolandirici olsada artik ona kotu gozle bakilmiyor, cunki deger yargimiz degistirildi, calma hirsizlik, adam kacirma, irza tecavuz her sey kilifina uydurularak gecistiriliyor, musluman olmayan kimselerin kafasini kesmek bile artik pek onemli bir suc degil, bu kelle ucurma dinimizi korumak ve yaymak icin yapiliyor. Ruyada babanin oldugunu gormek bana gore cok normal bir ruya cesidir cunki hepimiz babamizi sever devamli hayatimizda olmasini isteriz, olmesini hic istemeyiz, dolayisiyla bu ruyayi gormek cok dogal bir bir olgudur diye dusunuyorum

Kemal merhaba,
Senin gibi aydın arkadaşları aramızda görmek bizleri mutlu ediyor. Söylediklerine tamamen katılıyorum ve ekleme yapmak istiyorum; günümüzde bırakın Müslüman olmayanların kellesini kesmeyi, Müslüman olup ta kendilerinden olmayanların kellesini kesmek bile çok normal karşılanıyor ( İşid’e bakmak yeterli) ve bu İslam adına yapılıyor. Allah hepimizin yardımcısı olsun.
Rüyada gerçekte sağ olan babanın öldüğünü görmek hakkındaki yorum batılı kaynaklarda yayınlanmış bilimsel bir yorumdur ancak elbette herkes için geçerli olduğu savunulamaz.

Rüyamda kabristandaydık ve bir sürü kalabalık vardı . Mezar açıldı babam yaklaştı anneme gülerek bu mezar bana Çiçek’ten bir bahçe Dedi böyle sanki mezarı açılmış ama biran önce oraya girmek istiyordu acaba anlamı nedir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir