Rüyada Babasını Öldürdüğünü Görmek

Rüyada babayı öldürmek neye delalet eder?

Merhaba, ben 27 yaşındayım, özel bir şirkette çalışıyorum, çalışma şartlarım çok sıkı ve yorucu, evimden uzakta yani başka bir ilde şantiyede kalıyorum, ben rüyamda babamı bıçakladım, demir saplı gri renkli büyük sayılabilecek ebatta bir bıçaktı, babama bıçağı soktum, babam daha yere düşmemişti ki ben gidip bıçağın dışarıda kalan sap kısmını da itekleyerek soktum iyice, babam yere düştü, duvara yaslandı.

Daha sonra ben pişman olup babama sarıldım ve ağlamaya başladım “beni affet diye” ağladım ama hatırladığım kadarıyla babam bana kızgın değil gibiydi, sanki bana hak veriyormuş gibiydi ama ben babamı neden bıçakladığımı tam hatırlayamıyorum, galiba babam annemi ya da kardeşime bir şey yapmak üzereydi, ayrıca ben babamı bıçaklarken annem ve kardeşimde oradaydı, aynı odadaydık, annem ve kardeşim birbirlerine sarılmış ağlıyorlardı ama ben bıçakladığım için değil, yani babam onlara bir şey yapmak üzereydi, ondan ağlıyorlar. Ben babamı bıçakladıktan sonra annem bana sanki “iyi yaptın” der gibi bakmıştı ama ben yinede çok pişman olmuştum fakat babamın öldüğünü görmedim ama öleceği kesindi o yarayla.

Cinsiyetiniz:erkek
Yaşınız:27
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz: bıkkın ve öfkeli
Anahtar kelimeler: babamı öldürdüm, babayı öldürmek, babayı öldürdüğünü, babayı bıçaklamak, birini bıçakladığını görmek

Rüyada babasını öldürdüğünü görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada birini öldürmek, birisini öldürdüğünü görmek rüyadaki kişiyi tanıyorsanız onunla iyi bir arkadaşlık kuracağınızı ya da arkadaşlığınızı ilerleteceğini, daha yakınlaşacağını işaret eder.
Çünkü ölüm bir yeni başlangıçtır, birisini öldürdüğünü görmek ise yeni bir başlangıcı simgeler.  Rüyada babayı öldürdüğünü görmek bu açıdan ele alındığında rüya sahibinin babası ile olan ilişkisinde önemli bir değişim olacağını ve eskinin geride bırakılıp yepyeni bir sayfa açılacağına yorulur. Bakınız rüyada birini öldürmek rüya tabiri sayfası.

16 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir