Kategoriler
Sayılar

Rüyada Babasının Doğum Tarihini Görmek

Rüyada babasının doğum tarihini görmek neye çıkar?

Rüyamda 10 – 10 – 2016 sayılarını bir tabelada net gördüm, babamın doğum günü bu tarih yani 10 Ekim. 3 ay önce bu rüyayı gördüm ve kimseye anlatmadım, çok merak ediyorum yorumlarsanız sevinirim. Yaşım 16 çalışmıyorum.

Rüyada babasının doğum gününü görmek yorumu

Serkan selam, rüyada görülen sayılar ve tarihler çoğu zaman kişiye çok değerli mesajlar verebilmektedir, burada önem olan bu sayı veya tarihin rüya sahibi için ne ifade ettiğini tespit edebilmektir. Gördüğün rüya bir sayıdan ziyade kesinlikle bir tarihi göstermektedir ki bu tarihin babanın doğum günü olduğunu yazmışsın. Rüyada doğum günü görmek rüya sahibinin iç dünyasında kim olduğunu keşfettiğini ifade eder.

Öte yandan sen şu anda 16 yaşındasın ve 2016 yılındaki babanın doğum günü tarihi de 16 sayısı üzerinde yoğunlaşıyor ki bu senin masum, saf ve temiz karakterini, güvenlik açığı simgeler ve hassas bir insan olduğunu da işaret edebilir. Ayrıca bir manevi temizlik ve kötülükleri yok etme ifadesi olabilir.

“Rüyada Babasının Doğum Tarihini Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda ölecek bir bebek görüyorum,yalnız hayata tutunuyor doktorlar sayesinde.Çok güzel birbebeğe dönüşüyor yanlız doktor bir engeli olduğunu yokuşları çıkamayacağını söylüyor mesela çıksa bile nefes nefes kalırmış ne demek acaba

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir