Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Babasının Hasta Olduğunu Görmek

Rüyada babasının hasta olduğunu görmek neye delalet eder?

Selamlar, dün geceki rüyada babamı hasta gördüm, üstünde yeşil pijamasıyla yatakta yatıyor, tüm komşularımız gelmiş “geçmiş olsun” diyorlar. Babamın yüzü bembeyaz, hiç bir şey yemediği için zayıflamış, adeta yaşayan ölü gibi iskelet haline gelmiş, kemikleri sayılıyor. Misafirlerin her biri başka bir şeyler söylüyor, kimisi “tarhana çorbası pişirelim” diyor başkası “olmaz, et haşlayıp suyunu içirelim” diyorlar. Ben doktorun ilaçlar verdiğini, bir süre ilaçlarla kuvvet alacağını anlatıyorum.

Tam o sırada korsan taksi şoförlüğü yapan alt kat komşumuzun oğlu kapıdan elinde poşetle geldi ve heyecanla “bakın ne getirdim” dedi. Sonra elindeki poşeti açtı ve içinde palamut büyüklüğünde bir sürü balık duruyordu. “Emin amca, bu balıkları senin için Elazığ’dan getirttim, bunlar soğuk su alabalığı, bu balıklar her derde deva, bunları yiyince hemen iyileşeceksin” dedi.

Sonra her kafan bir ses çıktı, haklı diyenlerde oldu, bu balıklar adamcağızı öldürür, çok ağır olur diyenlerde. Babam halsiz haliyle elini sallayıp, “susun artık” der gibi bir hareket yaptı. Burada uyandım. Ben 17 yaşında öğrenci kızım, babam hayatta ve sağlığı yerinde. bu rüya beni müthiş etkiledi, ne demek acaba.

Rüyada babasının hasta olduğunu görmek nasıl yorumlanır?

Gördüğünüz rüya, reel yaşamında unutulmuş, geçmişte kalan kimi acıların hatırlandığını veya yenileneceğini gösterir olarak yorumlanmaktadır. Olumlu bir rüya değildir. Rüyada babayı hasta görmek aynı zamanda kazancın boş yere harcanacağını ifade edebilir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada baba görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Babasının Hasta Olduğunu Görmek” için 3 yanıt

Rüyada ölmüş babayı hasta görmek
Rahmetli babamı kalp krizinden kurtulmuş yaşıyor ama hasta tekrar ölecek gördüm. Babam bana kuş ablama iki çiçek hediye veriyor. Çiçekler beyaz ve sarı, “bunlar size belki de son hediyem” diyor, hepimiz ağlıyoruz. Gerçek hayatta ablamın iki çocuğu var.
33, Kadın, Evli, Çalışıyor, özlem

Merhaba, bu önemli rüyayı bizlerle paylaştığınız için teşekkür ederim. Lütfen rüyada ölmüş babayı görmek sayfasını inceleyiniz.
Rüyada ölmüş babayı görmek, babanızdan aldığınız, sizi özel kılan değerleri simgelerken bu kıymetli değerlerin farkında olmanız ve ona göre davranmanız gerektiğine işaret ederken, rüyada vefat etmiş babayı görmek aynı zamanda sahip olduğunuz özellikler için sevgili babanıza müteşekkir olduğunuzu, onu çok sevdiğinizi ve özlediğinizi ifade eder. Bu özellikle kişinin umutsuz veya üzgün olduğu dönemlerde kişinin canlanmasını, kendini güçlü hissetmesini saplayan latif ve değerli bir rüyadır.
Size hediye ettiği kuş, sevindirici bir haber alacağınızı haber verirken, ablanıza verdiği iki adet çiçek büyük ihtimalle kendi soyunu devam ettirecek iki adet çiçek değerindeki güzel torunlarını işaret etmekte, onların kıymetini bilip, onlara iyi bakmanızı ve ailesine layık insanlar olarak yetiştirmenizi anlatmaktadır.

Rüyamda sevdiğim kişiyle (çıkmıyoruz ama sevdiğimi biliyor). Onunla el ele geziyoruz, sarılıyor, mutluyuz ikimizde çok sevinçliyiz. Onların evine geliyoruz bir randa bir sürü kişi var evlerinde herkes ağlıyor. Diyoruz ne oldu babanı hastaneye kaldırdılar diyorlar sevdiğim kişiye, o hemen hastaneye gidiyor. Ben eve girip öğreniyorum ne olduğu. Hemen sevdiğimin peşinden gidiyorum ama yetişemiyorum o çoktan hastaneye gitmiş bende evde kaldım. Annesi de çok ağlıyordu bende ağladım. 19, Kadın, Bekar, Öğrenci, mutsuz sıkıntılı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir