Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Babanın Hızlı Otobüs Kullandığını Görmek

Rüyada babanın hızlı otobüs kullanması ne demektir?

Rüyamda babamın kullandığı bir otobüste ön koltukta oturuyorum. Babam otobüsü çok hızlı kullanıyor. Otobüsün içinde ailem ve akrabalarım da var. Hatırlamadığım bir nedenden dolayı babam bana kızmaya başlıyor ben de ona kızıyorum.

O devam ettikçe onu umursamadığımı göstermek için ayaklarımı ön cama doğru uzatıp yatar pozisyona geçiyorum ve babama “sen benim hayatıma karışamazsın” mesajı vermeye çalışıyorum. Bunu yaparken de çok memnun oluyorum sanki bir şeyleri başarmışım gibi. Normal hayatta babamla diyaloğumuz fazla yoktur.

Yas: 22
Cinsiyet :kız
Medeni durum :bekar
Meslek : öğrenci

Rüyada babanın hızlı otobüs kullandığını görmek neye yorulur?

Rüyada babanızı görmeniz, isteklerinizin gerçekleşeceğini, helal kazanca kavuşacağınızı gösterirken onun kullandığı otobüse binmeniz bir iletişim sorununa dikkat çeker. Bu önemli bir rüyadır ve gerçek yaşamınızda yanlış anlaşılma veya karşınızdakini yanlış anlama söylenen bir sözün aslı olmadığı halde bir karalama ya da iftira gibi algılanabileceğini ve bunun canınızı sıkacağını simgeler. Bakınız otobüs rüya tabiri sayfası.

Rüyanızda babanızın hızlı otobüs kullanması ise onun iç dünyasında halledilmesi gereken kimi sorunlar olduğunu, kendine güven sorunu yaşadığını ifade etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada otobüs görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz. Rüyanın devamında yaptıklarınız, söylediğinizin tersine babanızı umursadığını, onun dikkatini çekmek, onunla iletişim kurmak arzunuzu simgelemektedir.

“Rüyada Babanın Hızlı Otobüs Kullandığını Görmek” için bir yanıt

Rüyada ablanın otobüs sürdüğünü görmek
Merhaba.. Gecen kiz kardesim ruyasinda benim otobus surdugumu ve yokuslu virajli bir yoldan sonra otobusu amcamin evin kenarinda park ettiğimi görmus, bu ruyamin anlamini bana yazar misiniz. 45, Kadın, Evli, isçi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir