Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Babasının Ölmediğini Görmek

Rüyada babasının ölmediğini görmek neye delalet eder?

Rüyamda babamın aslında ölmediğini yaşadığı öğrenmiştim. Ben 19 yıl önce kaybettiğim rahmetli babamı ilk kez rüyamda gördüm, onu rüyamda öldüğü eski evimizde gördüm. Gerçekte genç yaşta ölen sevgili babam rüyada yaşlanmıştı ve uzanmış yatıyordu, onu görünce çok şaşırdım. Babam ailedeki herkesi görmüş ancak  sadece beni görmemişti.

Bu duruma çok heyecanlandım, tam 19 sene sonra babamla ilk kez karşılaşacak, ona “ben Emine” diyecektim, erkek kardeşime babamı gösterip “bu adam kim” diye soruyordum, kim olduğunu söylediler mi ona diye merak ettim. Çünkü erkek kardeşimin doğumuna az bir zaman kala babam vefat etmişti. Çok merak ediyorum bu rüyanın anlamını, yorumlarsanız sevinirim.

Rüyada babasının ölmediğini görmek neye delalet eder?

Emine merhaba,

Böyle rüyaları yorumlamak bazen çok zor oluyor. Görülen rüya bir mesaj veriyor mu? yoksak özlemin, acının, yalnızlık duygusunun yansıması mı ayırt etmek zor olabiliyor. Senin rüyanda bu zor grupta olanlardan.

Rüyadaki unsurlara bakıldığında sanki mesaj vermeyen özlem veya yalnızlık korkusundan kaynaklanan kimi durumların tetiklediği yansımaya benziyor. Ama işin diğer tarafı rahmetli babanızı on dokuz senedir rüyanızda görmediğini söylüyorsunuz. O zaman akla şu gelmektedir “bunca yıldır hiç acı çekmediniz mi”. Böyle bakınca da anlamlı bir rüyaya benziyor.

Lütfen rüyada ölmüş babayı görmek rüya tabirleri sayfasını dikkatle inceleyin ve oradaki bilgiler ve ruh halinizi bir arada değerlendirip bir mesaj çıkarmaya çalışın. Yardıma ihtiyacınız olursa çekinmeden yazın.

“Rüyada Babasının Ölmediğini Görmek” için bir yanıt

Ben babami 13 yil once kaybettim, bu surecte en fazla 4 kez ruyama girmistir bu gece onu tekirdagda bir binada mevki sahibi calisirken gordum manzarasi cok guzel denize sifir bir binaydi yanina gittim arkadasimda kalmak icin İzin istedim verdi sonra ben gidiyorum ve binayi sana birakiyorum dedi.sizce bu nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir