Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Babayı Camdan Atmak

Rüyada babayı camdan aşağı attığını görmek ne demek?

Rüyamda eski sevgilim yani şuan arkadaşım olan kisiyle bizim evdeydik, benim eşofmanı giymişti, ben ona devamlı sarılıyordum o da bana “ben yokken kimseyle konuşmadın değil mi” diyordu, bende “hayır” diyordum ve onun kolunun altına saklanıp ağlayacak gibi oluyordum. Babamda bir yandan “bana millete niye telefon numaranı veriyorsun” diyerek kızıyordu. Bende babamı camdan aşağı atıyordum ama babam siyah mont giymişti, tekrar canlanıyordu. Hiç bir şey olmadan bende odama gidip soyunduğumda memelerimin küçülmüş olduğunu görüyordum. 23, Kadın, Bekar, Öğrenci.

Rüyada babayı camdan atmak yorumu

Değerli okurum, bu çok enteresan rüyayı paylaştığın için teşekkür ederim. Çünkü babayı camdan atmak, memelerinin küçüldüğünü görmek sık görülen rüyalar değildir.

Rüyanın ana unsuru eski sevgilinizi görmüş olmanızdır çünkü olaylar onun ekseninde gelişiyor. Bu konuda geniş açıklama eski sevgilini görmek sayfasında bulabilirsiniz. Rüyada eski sevgiline sarılmak rüya sahibinin eski sevgilisi ile birlikteliğinde hissettiği güven duygusuna hasret çektiğini, aynı duyguyu yeni ilişkisinde bulamadığını ya da bulamayacağını düşündüğünü temsil eder. Bu çoğu zaman yanlış bir düşüncedir ve alışkanlıkların yansımasıdır. Burada onun sizin eşofmanını giymesi bir anlam taşıyabilir ki rüyada eşofman giymek sağlıklı bir yaşam arzusunun sembolüdür, sizin veya onun bir sağlık sorunu yaşadığının işareti olabilir.

Rüyanızda babanızın size kızması  aslında babanız ile aranızda henüz halledilmemiş bir takım sorunlar olduğunu ya da sizin öyle sandığınızı işaret etmektedir. En ilginç kısım ise babanızı camdan atmanızdır ve rüyada babasını camdan aşağıya attığını görmek babanız ile aranızda çözemediğiniz bir olay veya durum nedeniyle kendini hem fiziksel hem de zihinsel olarak aşırı derecede zorladığını ifade etmektedir. Ancak babana bir şey olmaması bu durumu zararsız olarak atlatacağını ifade etmektedir.

Rüyada memelerinin küçüldüğünü görmek rüya rüya sahibi insanın iç dünyasında bazı karamsarlık duygularının çoğalmaya başladığını, yaşam enerjisinin seviyesinde azalma olduğunu simgelerken rüyada memelerin olduğundan küçük görülmesi aynı zamanda zenginlik, arzu ettiği güce kavuşma, yüksek kariyere sahip olma veya lüks yaşama kavuşma hayallerinde bir hüsrana rivayet edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir