Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Babayı Hasta Görmek

Rüyada babayı hasta görmek neye işaret eder?

Rüyada babayı hasta görmekSelamun aleykum, hayırlı geceler. Ben iki üç gün arayla babamı rüyamda gördüm. İlk rüyamda babam, ben ve annem doktora gitmiştik. Annem sadece yanımızda gelmisti. Önce doktor biz sedyede babamla otururken babama iğne yaptı ama bir çok defa. Karnında “D” harfine benzer şekilde iğne izleri vardi. Ama babam mutluydu.

Sonra aynı şekilde bana yaptı ve bende de aynı şekil oluştu. Ben endişeliydim ve doktorun yanlış iğne yaptığını gördüm. Sonraki rüyamda ise babamın öldüğünü biliyordum ama ölümü ile ilgili bir şey görmedim. Bir okulda sınıfta otururken elimde kitap vardı ve babamın öldüğünü düşünüp üzüntüden ağlıyordum. Hayırdır inşallah. Şimdiden teşekkür ederim.

Kimden: mesutt
Cinsiyetiniz:erkek
Yaşınız:23
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz: düşünceli
Anahtar kelimeler: doktor, iğne, üzüntü, babanın hasta olduğunu, babaya iğne yapıldığını

Rüyada babayı hasta görmek yorumu

Mesut merhaba. İnşallah rüyalarınız hayra çıkar, aynı rüyaları yeniden görmek o rüyanın önemli bir mesaj verdiğini gösterir. Rüyalarınızın ortak noktası babanızı görmek olup, Rüyada Babayı görmek isteklerinizin gerçekleşeceğini, helal kazanca kavuşacağınızı gösterir. Lütfen inceleyin baba rüya tabiri sayfası.

Babanın hastalandığını, Babayı Hasta görmek, kazancın boş yere harcanacağını ifade eder. Bu bölüm bol kazanca kavuşacağınızı ancak dikkat etmezseniz kazandıklarınızın boşa gidebileceğini simgelemektedir.

D şeklindeki iğne izleri ilginç. Rüyada D harfi görmek Sıradanlık, Neşe, Sevinç anlamlarını taşır. Neşeli ve sevinçli haberler alacağınızı temsil eder.

Hayatta olan babayı ölmüş görmek unutulmuş acıların yenileneceğini ifade eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada baba görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Babayı Hasta Görmek” için 4 yanıt

Rüyada babanın ölüm döşeğinde olduğunu görmek
Lütfen yanıt bekliyorum acil, çok sıkıntılı bir rüyaydı etkisindeyim. Hayatta olan babamı ölüm döşeğinde gördüm. Annemlerle oturma odasında otururken annem bana ve kardeşlerime örtü veriyor “gidin babanızı örtün öldü” diyor. Biz üzülerek gidiyoruz babam uyuyor. Ben öldü sanıp baba diye bağırıyorum sonra uyanıyor ve sarılıp ağladık. Ne olur cevap verin acil, bu ne demektir?

Rüyada babanın hasta olduğunu görmek
Babam şu anda da sağdır, rüyamda babamı hasta olduğu için bir mezarlıkta tedavi gereği beline kadar soğuk toprak içinde gördüm, elinde Kuranı kerim vardı ve yasini şerif okuyordu, yüzü soğuktan bembeyaz olmuştu, bıyıkları da soğuktan bembeyaz olmuş gördüm, yanına gidip ona sarıldım, ikimizde hüngür hüngür ağladık.
Mezarlık çok kalabalıktı, babam bana “neden buraya geldin” diye kızdı ve bana “hemen git buradan” dedi ve mezardan çıkıp başka kabirlerin yanına gidip dualar okumaya başladı, çok korkmuştum, bende başka kabirlere fatiha okumaya başladım ve birden uyandım, tüylerim diken diken oldu, acaba rüyam neye işarettir? yorumlayabilirseniz çok memnun olurum.
22, Erkek, Evli, Çalışıyor, endişeli

Rüyada babanın hastalanmış olduğunu, onu hasta görmek gören kişinin yaşamında unutulmuş, geçmişte kalan bazı acıların hatırlandığını veya yenileneceğini gösterir olarak yorumlanmaktadır. Olumlu bir rüya değildir. Babanın hastalandığını, Babayı hasta görmek, alternatif olarak kazancın boş yere harcanacağını ifade edebilir.
Rüyada Kuran görmek, Kuran-ı kerim görülmesi, bütün iyiliklerin, güzelliklerin ve mutlulukların işaretidir. Çok hayırlı bir rüya olan Kuranı Kerim Tanrı tarafından korunduğunun ifadesidir. Hasta bir kişinin rüyasında Kuranı Kerimi görmesi iyileşmesi anlamına gelir.

Selamun aleyküm hocam babamı ile normalde hiç tartışmış karşısından konuşmuş insan değilim babam la tartistik babam a elimde birşey vardı onu attım oda bana geri atti sonra babam hastalandı secde eder gibi iki defa yatti kalkti babamı feryat figan icinde kucagima aldım cesmeye götürdüm şu ici edin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir