Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Babayı Kızgın Görmek

Rüyada babayı kızgın görmek neye delalet eder?

Rüyamda babamı kızgın gördüm. Rüyamda bilmediğim bir evde babamı görüyorum, canımın acıdığını hissetmiyorum ama eziyet ediyor, bana kızgın gibi, üvey annemi kast ederek “Fatma’nın yaptığı bir koyarsa senin yaptığın bin koyar” türü bir şey söylüyor. “Ben bir şey yapmadım” diyorum rüyamda ağlayarak ve uyandım. 22 yaşında bekar bayanım.

Rüyada babasını kızgın görmek nasıl yorumlanır?

Gördüğünüz rüya babanız ile aranızda henüz çözülmemiş kimi sorunlar olduğunu ya da sizin öyle düşündüğünüzü işaret etmektedir. Bunu anlamanın en iyi yolu babanız ile oturup, samimi bir şekilde her şeyi açıkça konuşmaktır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada baba görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Babayı Kızgın Görmek” için 4 yanıt

Rüyada babanın kızgın seslendiğini görmek
Annem rüyasında babamın bana kızgın bir ses tonuyla seslendiğini görmüş, anlamı nedir? teşekkür ederim şimdiden.
Gönderen Emirhan.

Annenizin rüyası babanız ile sizin aranızdaki bir sorunun onu rahatsız ettiğini ve bu şeyi nasıl çözeceğinizi bilmediğini işaret etmektedir.

Rüyamda babamı ölmüş gördüm ve bende onun yanındaymışım mezarın içinde baba parayı napıcan bana ver dedim vermedi

Ruyamda ben Arabada annemi beklerken eski sevgilim ve anneside tam önumuze park etmisti. Sonra nasil oluyor bilmiyorum Ama Babam geliyor ve Bana gulumsiyerek kapimi Aciyor. Sonra arabadan Ayni zaman eski sevgilim ve anneside iniyor Babam onlari gørunce Cok sinirleniyor ve Bana “arabaya geri gir” diyor ve kapiyi Cok sinirli bir sekilde kapatiyor. Kapattiktan sonra, eski sevgilim ile kavga ediyor ve sonra da eski sevgilimin gøzleri doluyor ve Bana uzgun bir sekilde bakiyor..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir