Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Babayı Ziyaret Etmek

Rüyada babayı ziyaret ettiğini görmek ne demektir?

Merhaba, babamla geçtiğimiz günlerde bir ihtilaf yaşadık ve birbirimizi kırdık, o günden beri hiç görüşmedik. Dün gece rüyamda babamı ziyaret etmek için onların evine gidiyordum. Evine yaklaştığımda babamı caddede gördüm, beni uzaktan görünce yolunu değiştirip, ters yöne gitmeye başladı ve benden uzaklaştı.

Ben eve yaklaştım, yaklaşırken babamın bahçesindeki ağaçların inanılmaz derecede büyümüş, adeta dev ağaçlar haline gelmiş olduğunu ve ağaçlardan birinin dibinde kocaman bir demet beyaz gül gördüm. Bunun anlamı nedir acaba

Rüyada babayı ziyaret etmek nasıl yorumlanır?

Rüyanız gercek yasaminizda sizin kendinizin dusmani oldugunuzu, gelismenizi, kendinizi engelledigini,kendi kendinize ayak bagi oldugunuzu bildirmektedir. Geleceginizi daha iyi sartlarda kontrol almak icin verceginiz kararlarda bazi tereddutler icinde oldugunuzu, tam saglikli ve guvenli bir bicimde haraket edemediginizi belirtir. Belkide butun bunlara basinizdan gecen bir olayın sizi cok olumsuz etkiledigi söylenebilir. Kendinizi icine dustugunuz bu olumsuz durumdan kurtarin ve kendiginizi herzaman oldugunuz gibi kabul edin. Bu ruya ayni zamanda, sizin sagliginiza dikkat edip, strese girmemenizi tavsiye eder. Hayati oldugu gibi kabul edin, stresle bir yere varamazsiniz.

“Rüyada Babayı Ziyaret Etmek” için 2 yanıt

Rüyada baba evine gitmek
Rüyamda bir haftalık evli olduğumu ve birinci haftam dolduğu zaman baba evine gittiğimi gördüm. Annem ben ve yengem balkonda oturuyoruz bende “kırkım doldu el öpmeye geldim “diyorum annemle yengeme. bunun manası nedir?

Babasının evine gittiğini ve korktuğunu görmek
Merhabalar, ben esimle 5 yil önce kacarak evlendim ve ailemle suan hala konusmuyoruz, her defasında ben rüyamda babamın evine gidiyorum, babam göruyor beni ve korku icinde koşa koşa kacmaya calisiyorum, korkuyla uyaniyorum. Bunun yorumu nedir acaba. 22 yaşındayım, evliyim, bir oglum var, ev hanimiyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir