Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Babayigit Görmek

Rüyada babayiğit ne demektir?

Rüyamda kız kardeşim ve eşinin garip bir evlilikleri olduğunu, amcam yengemin de aynı durumu söz konusu olduğunu gördüm. Şöyle ki yengem ile eniştem imam nikahlı olmuşlar. Ben bu durumdan rahatsız oluyorum, kardeşime durumu soruyorum, rahat gibi davranıyor biraz gergin görünüyor.

Diyorum ki “keşke izin vermeseydin. Yengem hem amcamdan hem de esinden miras alacak”, kardeşim diyor ki “resmi nikah benim üstümde, bir şey olmaz” diyor. “Niye kabul ettin” diyorum cevap olarak “Babayiğit biriyle ve babacan, abilik yapan bir evde yadırgamasın diye kabul ettim” diyor. “Sanki iç güveysi gibi gitmiş yengemin yanına” diyorum “o zaman bari sen de git” diyorum, “beni çağırmıyorlar ki, kabul etmiyorlar” diyor, uyanıyorum. Yengem 38 kardeşimin eşi 24 yaşında. Ben 26 yaşımda bekarım .

Rüyada babayiğit birini görmek tabiri

Gözde merhaba, ben bu rüyaya bir yorum getiremedim, belki iç dünyanızda, sadece sizin bildiğiniz şeylerle birlikte bu bilgiler bir yorum getirmeniz yardımcı olabilir. Rüyada imam nikahı görmek veya imam nikahıyla evlenmiş birilerinin görülmesi rüya sahibi kişinin yaşamında bazı şeylerin tam olarak yerine oturmadığını, halen yerine getirilmesi lazım şeyler olduğunu ifade ederken aynı zamanda bunların tamamlanmasını takiben hayırlı gelişmeler olacağını işaret eder.

Rüyada babayiğit birini görmek veya babayiğit birisiyle karşılaşmak çevrenizde daha fazla mert, doğru, dürüst insanlar görmek istediğinizi işaret eder. Rüyada babayiğit olmak, babayiğit olduğunu, babayiğitlik yaptığını görmek gerçek yaşamda zor konulardan, zor işlerden hoşlandığınızı ve bunları her zaman başardığınızı simgeler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir