Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Babayla Kavga Etmek

Rüyada babayla kavga etmek neye işaret eder?

Ben 19 yaşında bir gencim, babamla günlük yaşantımızda sürekli kavga halindeyiz fakat ben son günlerde sıkça rüyamda herkesle iyi olup babamla kavga ettiğimi ve ardından babamın yanında sigara içtiğimi görüyorum. Rüyada babayla kavga edip, sigara içtiğini görmek

Kimden: umut
Cinsiyetiniz:erkek
Yaşınız:19
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz: normal
Anahtar kelimeler: sigara , baba

Rüyada baba ile kavga ettiğini görmek nasıl yorumlanır?

Umut selam. Bu değerli rüyayı paylaştığın için teşekkür ederim. Babayla tartışmak, baba ile kavga etmek, baba ile tartıştığını, babayla kavga ettiğini görmek gerçek yaşamınızda aksi giden işlerinizin sebebini sakin kafa ile araştırmanız gerektiğini temsil eder. Bakınız baba rüya tabiri sayfası. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada baba görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Sigara içmek, sigara içtiğini görmek, uyanık hayatınızda sorunları görmemezlikten gelme huyunuz olduğunu, onları erteleyerek bir yere, bir sonuca ulaşamayacağınızı, onları bir an önce çözmeniz gerektiğini ifade eder.

“Rüyada Babayla Kavga Etmek” için 4 yanıt

Rüyada babasıyla kavga ettiğini görmek
Efendim hayırlı günler dilerim.
Gördüğüm rüya aynen şöyle: Bizim iki evimiz var. Yeni evimizde kalıyorduk. Ben babamla kavga edip, arkadaşımla beraber diğer eve gitmek için yola koyuluyorum. Tam eve yaklaşmışken cüzdanımı ve çantamı unuttuğumu fark ediyorum. Servis aracından inip dönmek istiyorum ama arkadaşım rica ederek bırakmıyor beni. Ama ben zorla inip dönmek gayreti gösterirken aniden gökyüzünde bulutlar toplanıp yağmur yağacak havasına giriyor. Sonra dünyaya çok benzeyen bir gezegen dünyaya çok yakın bir şekilde parçalanıyor. Birden uyanıyorum. Yorumunuzu merakla bekliyorum, çok teşekkür ederim.
Seyyid Bilal, 22, Erkek, Bekar, Öğrenci, Endişeli gibi

Bilal merhaba,
Öncelikle senin gibi saygılı, Türkçeyi güzel kullanan kardeşlerimi görmenin bize huzur verdiğini söylemek istiyorum.
Rüyada babayla tartışmak, baba ile kavga etmek, baba ile tartıştığını, babayla kavga ettiğini görmek gerçek yaşamınızda başkalarını suçlama huyunuz olduğunu ve bu huyu hemen terk edip, aksi giden işlerinizin sebebini sakin kafa ile araştırmanız gerektiğini temsil eder.
Rüyada cüzdan ve çantanı unutmuş olman üzerine gereksiz yükler aldığını, başkalarının sorumluluğu nedeniyle sıkıntı yaşadığını, size ait olmayan sorumlulukları üstlenmemek gerektiğini ifade etmektedir.
Rüyada bulut görmek genellikle insanın iç dünyası, hisleri hakkında mesajlar verir ve bulutların rengi, durumuyla birlikte yorumlanır. Bulutların toplanıp yağmur bulutu şeklini alması bir iç sıkıntı yaşayacağını gösterir.
Dünyaya benzeyen gezegenin parçalanması ise bu sıkıntılı durumdan sonra hayatında bazı şeylerin biteceğini, yaşama daha farklı bakmaya başlayıp, hedeflerine giden yolu yeniden belirlemek durumunda kalacağını ifade etmektedir.

Hayirli gunler ben 25 yasindayim. Ve ailemden. cok uzaktayim
2 gun once ruyamda babala kavga ediyordum o bana tokat atıyordu bende babamı itiyordum babam yere dusuyordu sonra kalkip bana tokat atti bende babamin agzini sıktım. Ve ordan ayrildim. Rüyamda ben nisanliydim ama normal hayatta 6 yillik evliyim
simdiden tesekkürler cevabiniz icin

Selamun aleykum hayırlı günler…
Adım Koray sizden görmüş olduğum bir rüya için yardım istiyorum …
Bu rüyayı bir kaç kez gördüm ve babamla rüya da kavga ediyoruz ve ben her rüya da evi terk ediyorum ..
Yardımcı olursanız çok memnun olurum .
Hayırlı günler Allah`a emanet olun …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir