Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Babayla Tren Yolculuğu Yapmak

Rüyada babayla tren yolculuğu neye işarettir?

Rüyamda tren içinde babamla beraber gidiyorum. Tren bir yerde duruyor ve babam trenden kasa kasa hamsi balığı ve üzüm veriyor. Trenin yanına arabamı getiriyorum hamsileri ve üzümleri arabanın bagajına koyup gidiyorum.

Rüyada babayla trende yolculuk yapmak nasıl yorumlanır?

Rüyada babayı görmek isteklerinizin gerçekleşeceğini, helal kazanca kavuşacağınızı gösterir. Babanızla birlikte trende yolculuk yapmanız iş yaşamı ya da özel hayatınızda babanızın desteği veya tavsiyelerine uyarak uyumlu bir çizgide gittiğinizi işaret eder. Çalışma yaşamınızda yükselme fırsatının ortaya çıkacağına, işinizde ilerlemek için iyi bir fırsatın olacağına işarettir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada tren görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Rüyada hamsi balığı görmek sevinçli haber veya büyük bir hayra ereceğine işaret eder. Rüyada üzüm görmek çok hayırlıdır, en güzel rüyalar arasındadır. Rüyasında üzüm gören kişinin yakın bir zamanda bol para kazanacağına işarettir.

“Rüyada Babayla Tren Yolculuğu Yapmak” için 2 yanıt

Rüyada ölmüş babanın para verdiğini görmek
Rüyamda ölmüş babam beni dışarıda bekliyormuş, ben görünce koşmuşum, bana bir disket ve biraz para vermiş, sonrada amcam ile bir yere gidiyordu, bana “hoşça kal” diye yanaklarımdan öptü, bunun anlami nedir?

Nesibe selam

Rüyanız gerçek hayatınızda içinde bulunduğunuz durum, sorunlar veya ilişki hakkında konuşmak, danışmak için birilerine ihtiyaç duyduğunuzu gösterirken, bu durumda sevgili babanızın büyük eksikliğini hissettiğinizi işaret etmekte ve maddi konularda dikkatli olmanız gerektiğini söylemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir