Rüyada Babet Giymek

Rüyada babet giydiğini görmek neye işaret eder?

Merhabalar ben sabaha karşı bir rüya gördüm. Normalde de pek rüya görmeyen bir insanım. Şuan da beraber olduğum arkadaşım var ailelerimiz konuşur yaza nişanımız var. Rüyam bu konuda.
Rüyada benim düğünüm oluyormuş, bembeyaz bir gelinlik giyiyorum. Ama sürekli ters giden bir şeyler oluyor ve içim hiç rahat değil, her genç kız gibi heyecan yok, çünkü hiç istediğim gibi gelişmiyor olaylar. Gelinliğim hafif kısa, tam uzun değil ama prensesler gibiyim, yalnız gelinliğimin üstünde siyah bindallı şeklinde bir parça daha vardı, gelinliğim kirlenmesin diye yapmışlar. Kim bilmiyorum. Bende “tamam” diyorum, “salona kadar dursun sonra çıkartırım” diyorum. Ayakkabılarım convers, gelinliğim çok uzun olmadığı için görünüyor ve rahatsız oluyorum.

Gelinliğim üstümde sokak sokak gezip babet satan ayakkabıcı arıyorum, en sonunda bir tane bulup conversi çıkarıp babetleri giyiyorum. babaetler bembeyaz tülden yapılmış bir ayakkabı. Sonra annem bir iki kişi daha var, hatırlamıyorum ve yürüyerek fotoğrafçıya gidiyoruz salona doğru ama uzak ben yürümeyi tercih ediyorum, tabi bunlar olurken benim eşim yanımda yok, yani şuan ki erkek arkadaşım.

Çok sinirleniyorum, kendi kendime “benim yanımda olması gerekirken neden burada değil” diyorum. Fotoğrafçıya neden gündüz fotoğraf çekimi yapmadığımızı hiç fotoğrafımız olmadığını söylüyorum, o da hafif tebessümlü bir şekilde hafif boynu aşağıda mahcup olmuş gibi “sonra çekeriz merak etme” dedi. Bu esnada eşimle alakalı kafamda bir sürü şey dönüyor, çünkü kendini tamamen misafirlere kaptırmış beni görmüyor bile, tam yaklaşıyorum salona o anda kafama bu insandan eş olmaz diyorum ve terk ediyorum düğünü, arkama bile bakmıyorum. Sonra uyanıyorum. Bu nedir? ben çok etkisinde kaldım, teşekkürler yorumlarınız için, iyi çalışmalar.

takma isim: Qnly
yaş: 25
cinsiyet: bayan
medeni durum: bekar
mesleğiniz: muhasebeci
ruh haliniz: karamsar.

Rüyada babet giymek yorumu

Sevgili Qnly,
Rüyada kafanı takacak, rahatsız olacak hiç bir şey yok, nişan tarihine arkasından düğün tarihine kadar buna benzer ve belkide daha zorlarını göreceksin. Çünkü özellikle nişan arefesinde olan kişiler ( kadında erkekte) bu tür rüyalar görürler ve bu rüyalar evlilikler hakkında endişelerin, törende bir aksilik olur mu kaygısının ifadesidir ve böyle rüya görmek aslında hayırlıdır ve kişinin hayatındaki en önemli olaylardan birini ciddiye aldığını gösterir. Elbette bu tatlı endişeyi abartmamak, normal yaşamını sıkıntıya sokmamak seviyede olması şartıyla.

Bekar birisi rüyasında kendi düğününü görürse bu; bağlılık, uyum ya da geçiş anlamına gelir ve bu konularda düşüncelerinde olumlu yönde gelişme olduğunu simgeler. Bakınız düğün rüya tabiri sayfası.

Rüyada gelinlik görmek, gelinlik giymek, gelinlik bakmak, beyaz gelinlik giydiğini görmek, tüm genç kızların gördüğü bir ortak rüyadır ve genel olarak yeni, temiz gelinlik mutluluk, pozitif, güzel gelişmeleri işaret eder.

Rüyada babet görmek sıkıntılardan, omuzlarındaki yüklerden kurtulmak arzusunu gösterir, babet giymek ise bu sıkıntıların biteceğini ve rahatlamayı simgeler.

Rüyanızda geçen aksilikler, olaylar, konuşmalar, yukarıda anlatıldığı gibi içinde bulunduğunuz stres ve endişelerin yansımasıdır.

“Rüyada Babet Giymek” hakkında 1 yorum

  1. Rüyada sadece tek kattan ibaret olan lüks bir alışveriş merkezindeyim, mağazalarındaki her şey çok pahalı 3 sıfırlı etiketlerine bakıyorum, sonra bir gözlük dükkanına girip geniş çerçeveli gözlük deniyorum, pahalı olduğundan almıyorum ama deneme olarak onunla bir süre geziniyorum, avm nin bazı dükkanları boş, mavi çantası olan bir badi bakıyorum etiketine bakıp almaktan vazgeçiyorum, avm den çıkarken ayağıma dantelden yapılmış babet geçirip çıkıyorum, sonra parasını ödemediğimi fark edip çıkarıp atıyorum, çıkışta bir kadınla konuşuyoruz çıkış yolunun karşısında yüksek binalar var. 30, Kadın, evli, ev hanımı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir