Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Baca Görmek

Rüyada baca görmek neye delalet eder?

Evimde ev işleriyle uğraşıyorum. (aslında gerçekte kendi evim değil ama rüyamda sanki kendi evimmiş gibi geliyor). Bu sırada bir odaya giriyorum. Odada bir şömine var. Şöminenin bacasından sevimli beyaz bir kedi fırlıyor bana doğru. Çok büyük değil. Yavru sayılır. Ama beni görünce korkup tekrar şöminenin içine giriyor. Şöminenin içine doğru bakıyorum, içinde kocaman beyaz, iri dişleri olan bir fare var. Kedi ona doğru koşunca kediye saldırıp parçalıyor. Sonra beni görüyor ve bana doğru koşup kolumu bileğimden ısırıyor. Bu sırada elimde bir çatal var. Çatalı boğazına batırıp öldürüyorum onu. Kanı akmıyor ama hemen ölüyor.

Kimden: Pınar
Cinsiyetiniz:Kadın
Yaşınız:35
Medeni Durumunuz:Evli
Şu anki ruh haliniz: karışık
Anahtar kelimeler: fare, kedi, şömine

Rüyada baca görmek yorumu

Rüyada şömine görmek can derdine düşmeye işaret eder.  Kötü bir olay yaşayacağını ve çok üzüleceğinizi gösterir. Şöminede ateş yanıyorsa,  şanslı olmak ve işlerinin yolunda gitmesi anlamına gelir. Rüyada fare öldürmek bir yakınınızdan gelecek kötülüğü karşılayabilecek donanım, akıl ve zekaya sahip olduğunuzu ifade eder.

Rüyada baca görmek rüyayı gören kişi için sıcaklığı özlemini, geleneklere bağlılığı ve güçlü aile değerlerine sahip olduğunu ifade eder. Yeni yapılmış baca, evinizde bolluğa, berekete işaret eder.

Rüyasında tüten baca, Baca tütmesi, Evinin bacasını tüterken görmek cinsel rahatlamayı eğer tütmüyor ise cinsel isteği göstermektedir.

Yıkılmış baca görmek rüya sahibi hakkında bir konuda zayıflığa, güçsüzlüğe işarettir. Rüyada baca yıkılması makbul değildir ve bacanın yıkıldığını görmek, aile fertlerinden birinin ağır hastalığına veye bir ölüm haberine işarettir.

Rüyada baca temizlemek  hayal kırıklıklarını üzerinizden atmak gerektiğine rivayet edilir. Baca temizlediğini görmek bütün negatif duygularınızdan kurtulmak gerektiğini anlatır. Kirli baca görmek düşmanlarınız tarafından kesinlikle aldatılacağına alamet eder. Baca tutuşması görmek keder ve zarar göreceğinize işarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir