Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Bacağında Kıl Görmek

Rüyada bacağında kıl görmek ne demektir?

Bugün rüyamda beni etkileyen bir çok şey gördüm. Borçlarım var, bu ay bir kısmını ödedim, bir kaç ay elimde fazla para olmadan geçinmeliyim, bunları kafama çok takıyorum bu aralar.

Rüyamda bir arkadaşım, kız kardeşim, kızım ve annemle yola çıkıyoruz, arabayla dayımı ziyaret edeceğiz. (dayımın iki kızı var, ikisiyle de çocukluğumdan beri anlaşamam) oraya vardık, bir kaç tane kuzenimi bir arada gördüm. Kardeşim, arkadaşıma ve annemle havuza gideceğimizi anlaşmıştık, gitmeden önce bir iki şey almalıydık. Sonra dayımın kızı benim moralimi bozdu, biz evlerinden çıktık ve yola koyulduk.

İlk başta daha öğle saatiydi yollarda bir şey yoktu, sonra birden sol tarafımda aşağıya doğru bakınca çok güzel bir deniz gördüm, görünüşü çok hoşuma gitti, arabayla o tarafa doğru gittim ve denizin yanında durdum. Denizin kenarında oturduk ve ayaklarımızı suya koyduk. Keyfimiz bayağı yerindeydi. Bacaklarıma bakıyordum ve ilgimi çekiyordu, bir değişiklik vardı, bacaklarımda kıllar vardı, uzunlardı. Ayaklarımda da kıllar vardı. Anlamaya çalışıyordum. Denize bakmaya başladım, denizin sonunu göremiyordum ama bayağı bir ilerisini görüyordum. Sonra kalktık, akşam olmaya başlıyordu, karanlık çöküyordu, kalktık ve arabaya bindik. Yolları karıştırdım, bu defada yol tarifinde İngilizce bir şeyler yazıyordu ve ben İngilizce anlamam. Anlamadığım için çıkmak istedim o yoldan. Karşıma trafiği düzenleyen iki tane polis çıktı, birine sordum “ne tarafa doğru gitmeĺiyim” diye, yolu tarif etti, güler yüzlüydü bayağı. Sonra gittik ve uyandım. Yorumlarsanız sevinirim. 23, Kadın, Evli, Çalışmıyor.

Rüyada bacağında kıl görmek yorumu

Melek merhaba, görmüş olduğun rüyanın ilk bölümü gerçek hayatında önemli bir gelişim yaşamakta olduğunu, kendi ayaklarının üzerinde durmaya başlayıp, hayatın konusunda kararlarını artık kendin vermeye başladığını ve inandığın doğru yolda ilerlemeye devam ettiğinde her şeyin daha da iyiye gideceğini temsil etmektedir.

Rüyada deniz görülmesi bilinç altından gelen güçlü sinyalleri işaret eder ve bu gelen sinyallere dikkat etmek, onların farkında olmak, onlara kulak vermek, kısacası kalbinin sesini dinlemek gerektiğini ifade ederken rüyada denizi seyretmek gerçek hayatın üzerine yüklemiş olduğu sorumluluklar, yükler veya streslerden bir an önce kurtulmak isteği taşıdığınızı gösterir. Denize bakmak aynı zamanda yorgunluk işaretidir ve ruhsal veya fiziksel bakımdan dinlenme ihtiyacı çektiğinizi gösterir. Denizin çok güzel olması hayatınızın güzel yönde değişip, yorgunluk, stres ve sıkıntıların azalmaya başlayacağını ifade eder.

Rüyanın en ilginç ve önemli kısmı deniz kenarında oturup, ayaklarını suya soktuğun anda bacaklarında gördüğün uzamış kıldır ve bu durum gerçek hayatınızda haram ve günah durmak gerektiğini, böyle bir şeyi aklınızdan dahi geçirmemek gerektiğine önemle işaret etmektedir.

Dönüş yolunda yolu kaybetmeniz, haram veya günahı aklınıza getirirseniz işlerinizin nasıl bozulacağını, yolunu kaybedeceğine işaret ederken karşılaştığın ve sana doğru yolu gösteren güler yüzlü polis ise reel yaşamda seni seven ve destek veren insanlar olduğunu, aile ve dostlar tarafından iyi korunduğuna işaret etmekte, güçlü olup rakiplerinizi yenmek için lazım olan güce ve imkanlara sahip olduğunu işaret etmekte ve içinde bulunduğunuz gizli korku ve endişelerin yersiz olduğunu göstermektedir.

“Rüyada Bacağında Kıl Görmek” için 2 yanıt

Rüyada yüzünde kıllar görmek ne anlam taşır?
Rüyamda yüzümde uzamış kıllar gördüm. Ben 18 yaşında nişanlı bayanım. Rüyada yüzümde uzayan kılları gördüm, acık kahverengi ve ince idi, aynada bakınca kendi kendime “ben ne yapacağım” diyorum, biraz sökmeye çalışıyorum, hepsini sökemedim ama yorumlarsanız sevinirim.

Rüyada insan vücudunda görülen kıl görmek uzun ömre, mal ve dünyalığa işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir