Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Bacak Kopması Görmek

Rüyada bacak kopması neye işarettir?

Merhabalar, dün gece rüyamda annemin bacaklarının kopmuş olduğunu gördüm ve şok oldum. Koltuk değneklerine dayanarak yürümeye çalışıyordu.

Ben ailemden uzakta yaşıyorum. daha sonra tekrar ailemi ziyarete gittiğimde bu sefer tamamen bacaklarının kesilmiş olduğunu yani bel kısmından aşağısı yoktu. Bu şekilde gördüm kardeşime sorduğumda doktorların tekrardan kesmek zorunda kaldıklarını söyledi. ne şekilde ve nasıl koptuğunu bilmiyorum. annemi defalarca öptüm ve anneme belli etmeden başka odaya geçip saatlerce ağladım. O kadar gerçekti ki rüyam bütün gece ağladığımı hissettim ve hala etkisindeyim. Rüyam hakkında tabirini çok merak ediyorum şimdiden teşekkürler.

Rüyada bacak kopması görmek tabiri

Gördüğünüz rüya gerçek yaşamınızda; İlerleme, Denge, Bağımsızlık konulardan birinde veya birkaçında bazı sorunlar yaşadığınızı, birinin veya birilerinin desteğine ihtiyaç duyduğunuzu fakat bu desteği alamadığınızı işaret etmektedir. Anneniz size bu desteği vermek istiyor fakat ya elinden gelmiyor veya bazı nedenlerle yeterli olmuyor.

“Rüyada Bacak Kopması Görmek” için 6 yanıt

Selam Ben Rüyamda 1 Kavgaya Girdigimi Gördüm Ve Kavgada İlk Ufak Bir Bıçak Wurmak İstedi Ama Onu Engelledim Sonrada Döner biçağiyla 2 Bacağima Vurdu Ve 2 Bacağimda Koptu Sonra Bu Bacakları Dikişle Tuuturdular Yani Diktikten Sonra Bacaklarımı hissedebiliyordum..

Gece ruyamda mutfaktaydim oglum geldi yanima uyumaya gidiyorum dedi birden bir bagirdi bir feryat etti arkami dondum ki bacagi diz kapaginin uzerinden kopmus bir şekilde gördüm sok oldum ve büyük bir cigkikla uyandim. Cevaplarsaniz sevinirim

merhabalar ben rüyamda yüzüstü yatıyordum yatakta yanımda erkek arkadaşım vardı.ve belimi bıcak ve baltayla kesip belden aşagısını vücudumdan ayırdılar.Kanlar falan vardı.Ve taharetlendiğimi bacaklarımın olmadıgını kalca kemiğimin çıktıgını falan gördüm.Korkunç bir rüyaydı.

merhabalar kuzenimle beraber bir yerde yuruyoruz o bolgede vahsi kopekler var ve biz bunu biliyoruz kopek lerden biri bi an da bizi goruyor kovalamaya basliyor kaciyoruz ben yere dusuyorum ama kalkiyorum kopek arkadan gelip kuzenimi isiriyor ve tek isirista bacagini kopartiyor o gidiyor ama ben kopekler icinde kaldim cikamadim orda uyanmisim

Rüyamda iki arkadaşımın evinin oradayım. Karşıdan karşıya geçerken geriye doğru gelen arabayı fark etmiyorum. Arkadaşlarım bana arabanın geldiğini söylüyorlar. Arabanın bana çok yavaş bir şekilde çarpmasına rağmen kanlar içinde yere yığılıyorum. Bir kolumun dirsekten aşağısı ve bir bacağımın dizden aşağısı kopmuş. Arkadaşlarım ambulansı arıyorlar. Uyanıyorum.

Rüyamda kardeşimin sürdüğü arabayla arabaları teğet geçtik, kaza yaptık. Kardeşimin bacağı koptu, kanlar akıyordu, ben ambulans diye ağlıyordum ama bir türlü telefonla arayıp çağıramadım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir