Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Bacaklarının Arasında Yılan Görmek

Rüyada bacaklarının arasında yılan görmek ne demektir?

Rüyamda bacaklarımın içinde gezen su yılanları gördüm. ben 14 yaşındayım. Rüyamda bir dere gördüm. Yeşil yosunlu bulanık bir dere. İçinde çok fazla sayıda yeşil su yılanlarına benzer şeyler vardı. Sanırım yılandı. Yanımda birisi var, kim olduğunu hatırlayamıyorum. Dereden geçmemiz lazım. O geç diyor ve kendisi geçiyor bir şey olmuyor. Ben de geçiyorum bana da bir şey olmuyor ama sonra derede kobra görüyorum korkuyorum ve çıkıyorum.

Sonra bacaklarımda bir şeyler hissediyorum bakıyorum ve derimin içinde gezen bir sürü yılan. Korkuyorum. Nasıl çıkaracağımı düşünüyorum. Sonra bir yere gidiyoruz hoca falan var, bacağındaki yılanı kıpırdamaması için tut diyor, tutuyorum büyükçe bir yılanı. Sonra onu bir şekilde çıkarıyoruz ve çıkardıktan sonra elimde bir müddet tuttuktan sonra kaçırıyorum. Rüyamın bir yerinde ise yengemin yanındayım ve ona çıkarmasını söylüyorum o da yılanları tut diyor sonra derimden bir şekilde çıkıyor ve direk poşete atıyoruz. İçimde kalan bir sürüyü yılan hala var. Neyse o poşetin ağzını kapatıyorum küçük bir çocuk geliyor açmak istiyor izin verdi

Rüyada bacaklarının arasında yılan görmek tabiri

Zeynep selam.

Rüyada su yılanı görmek zenginlik ya da yaşam enerjisi, merak ettiğiniz şeylerin cevaplarını almak, yaratıcılık hissinde yoğunluk simgeler. Çünkü su akışkanlığı, zenginliği, yaratıcılığı, gelişimi işaret eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada yılan görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Bacaklarının Arasında Yılan Görmek” için 3 yanıt

Rüyada vücudunda yılan gezdiğini görmek
Rüyamda vücudumda yılan geziyordu, yılanın vücudumda gezmediğini fark ettim, kazağımı hafifçe açtım yılanın öldüğünü gördüm, kanlar içindeydi, yardım istedim kimse bana yardım etmedi, bu neye işarettir?

Annem rüyasında benim pantolonumdan içeri bir yılan girdiğini ve yılanı parçaladığımı görmüş. Yılan çok büyükmüş. Şimdiden teşekkürler.

Ben aynı rüyayı iki kere gördüm.14 yasindaym.yılan ayağımdan giriyo ucunda iğne var beyaz bı yılan cinsini bilmiyorum.ama hemn yanımda annem var anneme diyorumkii yılan girdi pacamdan sessiz ol dedi ve yılanı çekti pacamdan.ve tekrar aynı rüyayı gördüm bu sefer korkuyla uyandım ve ayağımı kontrol ettim.ne demek bu lütfen hemen cevap verin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir