Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Bacı Görmek

Rüyada bacısını görmek ne demek?

Dün gece rüyamda annem ve bacım bana gelmişler. Annemin kolunda 2 tane çok geniş, kelepçeli bilezikler vardı, çok süslüydü. Onları görünce “aa bende de onlara benzer var ama benimkiler imitasyon” deyip yüksek bir yere çıkıp sakladığım yerden aldım, 2 taneydiler, bacım “birazda Hint işi gibi, gerçeğine çok benziyorlarmış” dedi, annemde gülümsedi.

Bu arada annem felçli ve ona bacım bakıyor. Yorumunuzu merakla bekliyorum, teşekkürler.

Rüyada bacıyı görmek tabiri

Rüyada anneyi görmek öz değer ve öz benliğinin farkında olduğunu ve annenizden aldığınız yüce değerleri geliştirme yolunda ilerlediğini temsil eder. Rüyada anayı, anneni mutlu, sağlıklı, güler yüzlü görürseniz bu çok hayırlı bir rüya olup, hayatınızda mutlu gelişmelere yorumlanır.

Rüyada bacını görmek gerçek yaşamınızda şansınızın açık olacağı, mutlu olacağınız bir yaşam evresinde olduğunuzu ifade eder. Rüyada bacı, kız kardeş, bacısını görmek rüya tabiri için lütfen bakınız rüyada kız kardeş sayfası.

Rüyada bilezik görmek, güzel, faydalı bir işe ve bekarlar evlilik anlamına gelir. Fakat bu evliliğin erken olacağına işarettir. Rüyada kolda bilezik görmek, bileziği kolda görmek üzüntü, sıkıntı işaretidir. Çoğu zaman bu sıkıntı kişinin kendi isteyerek yaptığı bir şeyin sonunda ortaya çıkan durumdur. Rüyada başkasının kolunda bilezik görmek gördüğünüz kişi tanıdığınız biriyse onun hakkında evlilik ya da evinde zenginleşmeye veya onun hakkında dedikoduya işaret eder. Tanımadığınız birisi ise kıskançlık ve çok laf olan bir ortama gireceğinize delalet eder.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir