Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Badana Görmek

Rüyada badana görmek nedir?

Rüyada badana görmekİş yerinden bir arkadaşım, 2 gündür yakında sözlenecek olmamla alakalı ‘acele etme’ tarzında sözler ediyor. Evliliğe meyilli olan bu arkadaşımın neden böyle söylediğini anlayamadığım için biraz kafam karışıktı.

Bunun üzerine dün gece rüyamda, benim yatak odasındayız, oldukça aydınlık bir oda. Bu arkadaşımla beraberiz. Arkadaşım “bu odanın badanası çok kötü, yeni eşinle burada mutlu olmazsın” diyor.  Ancak ben bunu nedense hemen fark etmiyorum. Bir süre sonra şaşırarak ‘ aaa nasıl olur, ev daha yeni badana yapıldı’ diyorum sesli bir şekilde. Bir anda yanında bir kız görüyorum hep oradaymış sanki. ‘Sen bilmiyor musun biz böyleyiz’ gibi bir şey söylüyor arkadaşım ve gülüşüyorlar. Buna benzer bir rüyayı yorumlamışsınız aslında, ancak o rüyada kişiyi tanımıyor rüya sahibi. Benim gördüğüm ise arkadaşım. Ve 2 gündür kafamı kurcalayan biri. Yorumlarsanız çok sevinirim.

Yaşınız : 30
Cinsiyetiniz : Kadın
Medeni durum : Bekar
Mesleğiniz : Bilişim
Ruh haliniz : Ortalama neşeli
En güzel rüyalar sizin olsun
Cinsiyet belirtmemişim. İş yerindeki arkadaşım bayan, rüyamda da bu bayan arkadaşımı görüyorum. Evleneceğim kişi yani erkek arkadaşım rüyamda yok hiçbir şekilde. Bu bayan arkadaşım gerçek hayatta 2 gündür evlilik için ‘acele etme’ gibi yorumlar yapıyor ancak kendisiyle çelişiyor. (Bu ayrıntıyı verme sebebim, belki rüyanın mesajını anlamlandırır diye) Şimdiden teşekkür ederim.

Rüyada badana görmek yorumu

Gerçek hayatta sözlenme, nişanlanma arefesinde olan kişiler nedense bu tür rüyaları görmektedir, bu bilinç altında ilişkisi hakkında bir tehdit olduğu düşüncesinden kaynaklanabilmektedir. Bayan arkadaşınızın yatak odanızın badanasını beğenmemesi, onun gerçek hayatta fazla masculen (erkeksi) davranışlarda bulunduğunu düşündüğünüzü göstermektedir. Bu bilinç altında yerleşmiş size ait gizli bir düşünce olabileceği gibi gerçek te olabilir. Bunun için arkadaşınızın “evlilik için acele etme” sözünü oturun konuşun, bunu neden söylediğini öğrenin ve bu konuyu çözüp, kafanızdan atın.

Rüyada evinde badana yapıldığını görmek evinizde ya da aile yaşamınızda size mutluluk getirecek bazı yenilikler olacağını ifade eder. Rüyada bir yerde badana yapıldığını görmek giyim tarzında bir değişilik yapacağınızı, yeni kıyafetler alacağınızı gösterir. Badana yapmak, badanayı kendinin yaptığını görmek işlerinizin iyi gideceğine, hayatta emin adımlarla ilerleyeceğine işarettir.

“Rüyada Badana Görmek” için 0 yanıt

Rüyamda annemin odasını açık yeşile badana yaptırıyorum.
bu rüyamın tabirini bana yazarmısınız ltf.
teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir