Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Badanacı Görmek

Rüyada badanacı birini görmek ne demek?

Merhabalar, rüyamda bir odanın içindeyim, duvarlardan biri mavi diğeri ise yeşil renkte, buranın badana yapılması gerektiğini düşünüyorum, çok hafif duvarın yeşil yerinde boyanın kalktığını görüyorum. Bir badanacı buluyorum ama uçuk bir para istiyor ben de “bu parayı vereceğime kendim boyarım odayı” diyorum.

Sonra güneşli bir yerde çok berrak bir denizin yanından yürüyorum, yanımdaki kişiye suya girmeyi teklif ediyorum ve kenardan o dibi görünen hafif yeşil berrak suya giriyorum. Rüyamı yorumlarsanız sevinirim teşekkürler şimdiden

Rüyada badanacı görmek tabiri

Adem merhaba, bu çok önemli rüyayı paylaştığın için teşekkür ederim. Görmüş olduğun rüya hayatında bazı değişiklikler yapmak istediğini ancak bunları yaparken elindeki imkanları da kaybetme tehlikesi olduğunu anlatmaktadır. Çünkü halen var olan renklerden mavi huzuru, yeşil sakinliği, hayırları işaret etmekte ve sahip olduğun şeylerin kıymetini bilmen gerektiğini temsil etmektedir.

Rüyada bir badanacı görmek etrafınızda kişilerin ayıplarını veya hatalarını örten, yardımsever biri olduğunu işaret eder. Rüyada badanacı olduğunu görmek bir hile veya iftira ile karşı karşıya kaldığınızı ve onun kötü etkilerini gidermek için çaba sarf ettiğinizi temsil eder.

Rüyanın sonundaki berrak deniz, denize girmek ise hayatta dileklerinin gerçekleşeceği, kendini iyi ve mutlu hissedeceğin olayların gerçekleşeceği bir yaşam dönemine girmekte olduğunu işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir