Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Badem Bahçesi Görmek

Rüyada badem bahçesi neye işarettir?

Rüyamda birisini seviyordum ama onunla evlenemedim, yaşlı biriyle şahitler huzurunda hoca dini nikahımızı kıydı. Ama istemeden evlendim, çünkü onu sevmiyordum, başka birini seviyordum. Bir süre sonra sevdiğim adamla karşılaştık. Bir çocuğu olduğunu duymuştum ama sevdiğim kişi bana “o benim çocuğum değil ama evlenmiştim” dedi. Bunu duyunca günlerce aylarca ağladım neden bana bunu söylemediği için. Ve keşke adamla birlikte olmasaydım diye pişman olmuştum.

Bizim evimiz tepede ve yeşillikler içindeydi, annem ve teyzemin evi hemen aşağıda çiçekler içinde bir evdi. Ben de evi ziyarete gidiyordum ama annemin evine değil teyzemin evine gidiyordum ancak neden oraya gittiğimi bilmiyorum.

Teyzemin evinde çok ağlıyordum çünkü o adamı sevmiyordum. Orada annemi ve ablamı görüp elime birkaç şey alıp gözyaşlarım içinde oradan çıktım. Çıkarken bir köpeğin yanından geçtim. Bana bakıyordu köpek. Bir zaman evdeyken uzaklarda her şeyin yok olmaya başladığını gördüm, bu arada ben de hamileyim sevdiğim kişi bana haber verdi “şu tepeye gidersek kurtuluruz” dedi, annemlere haber verip o dağa çıkmaya başladık.

Sonra dağın sallanıp tam ortasından yeni bir yer çıktığını gördüm. Daha sonra bir çocuğum oldu. Annemle beraber onu severdik. Bir tarafı fındık bahçesi bir tarafı badem bahçesi olan bir yerdeydik. Sonra sevdiğim çocuğa “bak biz fındık toplardık, işe giderdik” dedim. Sevdiğim çocukla o bahçede bir işçi olarak çalıyorduk. Badem bahçesi olan tarafta badem topluyorduk. Ama o dağdan sonra yaşlı olan kocamı bir daha görmedim, ancak onun bahçesinde bir çalışan gibi gibi çalışıyorduk. Ve sevdiğim adamla sohbetler ederdik. Sevdiğim çocuk benim kocamdır bilginize.

Rüyada badem bahçesi görmek tabiri

Narin selam, rüyanızı okuyup düzenledikten sonra, mesajın en son cümlesinde “Sevdiğim çocuk benim kocamdır bilginize” yazısını okuyunca gerçek hayatta evli olduğunuzu anladım. Keşke böyle bir yol izleyeceğinize hakkınızda daha net bilgi verseydiniz. Rüyada evlenmek, özellikle de istemeden evlendiğini görmek hakkında bilgi için rüyada evlilik görmek sayfasını inceleyin.

Rüyada badem bahçesi görmek yaşamın maddi yönü hakkında iyi gelişmelere delalet eder. Bakınız badem ağacı rüya tabiri sayfası. Badem topladığını görmek bir düşmanlığın sona ermesiyle beraber mal edinilmesine işaret eder.

Rüyada fındık bahçesi görmek arkadaş ve dosta işarettir. Bu rüya aynı zamanda kimi gizli korkularınız olduğunu, dayanacak, güç alacak birilerine gereksinim duyduğunuzu simgeleyebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir