Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Badem Görmek

Rüyada badem görmek neye işaret eder?

Merhaba, Sizlere etkilendiğim ve net olarak gördüğüm bir rüyayı anlatmak istiyorum. Kötü bir anlamı olduğunu düşünüyorum o yüzden lütfen yardım edin. Rüyamda bir avuç bademi bir poşete sarılmış şekilde yanımda gezdiriyorum, yemiyorum da, sanki yersem bana zarar verecekmiş düşüncesi taşıyorum. Ayrıca hiçbir zarar görmemiş ve yapısı bozulmamış.

Nasıl almışım veya nereden çıkmış bunların hiçbirisi belli değil, sadece yanımda duruyor bazen de cebimde duruyor ve ben de doktor arıyorum muayene olmak için. Hayatımda gördüğüm en ilginç rüyalardan birisi olarak hiçbir anlam veremedim acaba lütfen yardım edin.

Rüyada badem görmek yorumu

Serkan merhaba. Bilimsel rüya tabirleri rüyanız için gerçek yaşamda kimi büyük endişeler taşıdığınızı ve bunun özel yaşamınızı olumsuz etkilediğini simgelemektedir demektir.

Rüyada badem görmek yakalanılan hastalığın tamamen geçeceğine, kimine göre de büyük bir felakete, hırsızlarla karşı karşıya geleceğinize işaret eder. Badem yemek, badem yediğini görmek mutluluk ve berekete işarettir. Acı badem haram mal, yalan söz işiteceğine işaret eder, Bademin içi, badem içi ilim, fayda, yararlı işlere delalet eder. Tatlı badem helal mal, Helal para kazanacağımıza işarettir. Kabuklu badem zorlukla kazanacağınız bir mal, para ifadesidir. Badem toplamak, Düşmanlığın sona ermesiyle beraber mal edineceğine işarettir. Badem ağacı ve badem bahçesi hakkında bilgi için rüyada badem ağacı sayfasını inceleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir