Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Bademcik Görmek

Rüyada bademcik görmek neye delalet eder?

Rüyamda kız kardeşimin boğazından hasta olduğunu ve onu doktora götürdüğümüzü görüyorum. Doktor bademciklerin iflas etmiş olduğunu ve alınması gerektiğini söylüyor. Kardeşimi ameliyata alıyorlar. Sonra kız kardeşimin ameliyatta öldüğünü haber veriyorlar, babam da orada kalp krizi geçiriyor ve babam da ölüyor. Ben kendimi yerlere atarak ağlıyorum, “ben şimdi kimsesiz ne yaparım” diye çığlıklar atıyorum. Bu rüyadan çok etkilendim, ne anlama geliyor? 19, kadın, öğrenci.

Rüyada bademcik görmek yorumu

ruyada-bademcikSevgili Deniz, rüyada kız kardeşi hasta görmek rüya sahibinin karşısına çıkan bir şansı iyi değerlendiremediğini ve bu yüzden bir fırsatı veya bir kısmeti kaçırdığına delalet eder.

Rüyada bademcikleri görmek rüyayı gören kişinin yaşamındaki bir yönü başkalarıyla paylaşmaya hazır olduğunu ifade eder. Başkasının bademciklerini görmek hayatınızda önemli olan bir kişi veya bir nesneyi kaybetmiş olabilirsiniz. Bu kaybınız sizi, kendinizin bile fark etmediği kadar üzmüş. Bu üzüntü bir suçluluk duygusunun da tezahürü olabilir. Bademciklerinden hasta olmak sizin bir değişime direnç gösterdiğinize delalet eder, kendinle alakalı olarak bilinmeyen yönlerin ile yüzleşmekten korktuğunu simgeler. Bademcik ameliyatı olmak hayatınızda sorunlar ve kötümser tarafından kendini adeta boğulmuş gibi hissettiğini temsil eder.

Kız kardeşinin öldüğünü görmek ve babanın ölümünü görmek hakkında detaylı bilgiyi ölü rüya tabiri sayfasında inceleyebilirsin.

“Rüyada Bademcik Görmek” için bir yanıt

Çok teşekkürler, gerçekten teşekkür ederim, içimi rahatlattınız, hiç böyle düşünmek aklıma gelmedi, Allah sizden razı olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir