Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Bağ Evi Görmek

Rüyada bağ evi görmek neye işaret eder?

Merhabalar, rüyamda bağ evimiz vardı, oradaydık, orta yaşlı sarışın beyaz tenli mavi gözlü bir kadın ve benim arkadaşım olan kızıyla oturuyorduk kadın “sizin evde varlıklar var, izin ver kapıyı aç çıkarayım onları” dedi ve izin verdim, kadın duvarlardan kabaran şeyler çıkardı, cin gibi bir şeydi ama ete kemiğe bürülü değil saydam bir görünümü vardı, çok kez çıktılar ve kadın onları yediğini söyledi, çok korkmus bir şekilde uyandım, yorumlarsanız sevinirim kadın onlara cin diyordu ve ben bunları yediğimden göbek yaptım bak dedi bana ve göbeğini tutarak güldü.

oguz, 23, Erkek, Bekar, Çalışmıyor, şükür

Rüyada bağ evi görmek neye işaret eder?

Rüyada bağ evi görmek ailede kadın tarafını simgeler. Kadın tarafından gelecek bir iyi haber, bir maddi destek veya miras habercisidir.

Rüyanın devamında gelişen olaylar istemediğiniz bir durum sebebiyle ortaya çıkan içsel kaosa bir son vermek için çaba gösterdiğinizi işaret ederken aynı zamanda boşa uğraştığınızı, gereksiz ve yararsız şeyler yaptığınızı, esas meseleyi gözden kaçırdığınızı gösterir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ev görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir