Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Bağ Görmek

Rüyada bağ görmek ne demek?

Selamın aleyküm, benim rüyamda gök kuşağı üstüne vuran bir hızla akan şelale ve beni yukarıya çeken bir gemi vardı, sanki gemiye bağlı bir bağa tutunmuştum, beni şelalenin üstüne çekiyordu, çok ıslandım, bu rüyanın anlamı nedir?

Rüyada bağ görmek tabiri

Rüyada gökkuşağı görmek Mutluluğun ve başarının işaretidir. Rengarenk gökkuşağı Elinizi attığınız her işte başarılı olacaksınız manasını taşır.

Rüyada şelale görmek sıkıntılardan kurtulmayı ifade eder, şimdiye kadar içinizde hapsettiğiniz duygulardan ve negatif düşüncelerinizden kurtulduğunuzu gösterir. Bu rüya aynı zamanda başarmak istediğiniz hedef ve istekleriniz olduğunu gösterir. Eğer şelale berrak ve temiz ise yeni bir hayata başlamayı, yeni başlangıçlara, çocuk sahibi olmaya veya hayatınızdaki yeniliklere delalet eder.

Rüyada gemi görmek, genel anlamda kişinin iç dünyası, duygu ve düşünleri hakkında bilgi verir, iş veya eğitim hayatında daha başarılı olmak için önüne çıkacak imkanları iyi değerlendirmek, sizi üzecek ya da zarar verecek şeylerle uğraşmamak için işin başında doğru karar vermenin yollarını öğrenmek gerektiğine, istemediğiniz ya da nefret ettiğiniz bir işi yapmamak için doğru seçim yapmaya işaret eder. Rüyada görülen geminin durumu, rengi, boyu ve diğer özellikleri hatırlanıyorsa bunlar göz göz önüne alınarak birkaç şekilde yorumlanır.

Rüyada urgan, ip, halat gibi bir bağ görmek gerçek yaşamınızda iki şey arasında bir ilişki, bir bağ olduğunu ve bu konunun farkında olmanız gerektiğini gösterir. Bağda görülen düğüm, kopukluk, incelme gerçek yaşamınızda bir kopma ihtimalini gösterir. Burada anılan bağ terimi; urgan, ip, halat gibi bir şeyi bağlamaya yarayan madde anlamındadır. Üzüm bağı, ayakkabı bağı gibi terimlerin rüya tabiri ilgili sayfayı ziyaret ediniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir