Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Bağdaş Kurmak

Rüyada bağdaş kurmak ne demek?

Rüyamda kız kardeşimi ve kaynanamı gördüm. Kız kardeşim bana bordo renkli, fermuarlı uzun bir elbise almış, elinde onu getirdi. Elbisenin kutusunu beyaz bir masanın üzerine koydu, kutuyu açıp elbiseyi çıkardı “bunu sana aldım abla” dedi. Çok sevinmiştim, çünkü elbise çok değişik ve güzel bir elbise idi. Sonra kaynanam, kız kardeşim bağdaş kurarak yere oturdular, sanırım ellerindeki tabaklardan keke benzer bir şeyler yiyorlardı “neden masaya oturmadınız da bağdaş kurup yere oturdunuz” dedim.

Kayın validem “böyle daha güzel oluyor kızım, gel sende otur yanımıza” dedi. Nedense bu rüya kendimi iyi hissetmemi sağlamıştı. Kayın validem şu anda hasta, onun iyi haberini mi alacağım acaba. 40, evli, ev hanımıyım.

Rüyada bağdaş kurduğunu görmek yorumu

Emine merhaba, gördüğün rüyanın birinci önemli unsuru bordo renkli elbise hediye almak olup; Rüyada bordo elbise görmek rüyayı gören kişinin asil karaktere sahip olduğunu, çevresindeki insanlara verdiği pozitif enerji ve heyecan ile her zaman etrafındaki kişilerin saygı ve beğenisini kazandığını ifade eder. Rüyadaki beyaz masa ise sonu hayırlı olacak bir toplantı, bir araya gelmeye, bazı sorunlara çözmeye işarettir.

Rüyada kayın valideyi görmek genel olarak dedikoduya, tartışmaya rivayet edilir ve rüyayı gören kişinin kayın validesi ile bir tartışamadan sonra arasının düzeleceğine ve her şeyin yoluna gireceğine işaret eder. Ancak rüyanda geçen olaylar, onların bağdaş kurarak yerde oturmaları ve aranızda geçen konuşma onunla aranızda sıcak muhabbet geçeceğine delalettir. Çünkü rüyada bağdaş kurmak veya bağdaş kurmuş insanlar görmek samimiyet, açıklık, dürüstlük, iyi ilişkilere delalet eder. Rüyada bağdaş kurarak oturmak rüyayı gören insanın anlaşmaya açık, uyumlu bir kişi olduğunu gösterir, çevresindeki veya karşısındaki kişilerle iyi diyalog kurmaya hazır olduğunu simgeler.

“Rüyada Bağdaş Kurmak” için 2 yanıt

Rüyamda ben ve annem eski evimizdeydik. Salonda oturuyorduk. Salondaki avize içeriyi aydınlatıyordu. Annem Kanepede oturuyordu. Ayağını yukarı çekmiş bağdaş kurmuştu. Ben ve tanımadığım siyah saçlı 40 li yaşlarında genç bir adam da koltukta oturuyordu. Annem kanepesini bize doğru çevirmisti babama sırtı dönüktü. Benimle ve genç adamla sohbet ediyordu. Adamın üzerinde kirmizi bir tsort vardı. Genç adam doktormus. Benimle önce ilgilenmedi sonra konuştukça benden hoslandi. Sürekli yanımda durdu. O sırada kalkma zamanı geldi. Ayağa kalktık genç adam anneme gül’un yanında kalacağım gitmeyeceğim dedi. Ilk kez ruyamda gitmek istemeyen,beni terk etmeyen hoslandigim bir adam oldu. Annem de tek bir adım attı ve öylece kaldı annemde gitmedi. Ama üç kisi de ayaga kalkip gitme niyetindeydik.(evden disari cikmak) Tasvirinizi bekliyorum. Ruh halim; Üzgün ve endişeli, kafası çok karışık ve cok yorgun.

Gül selam, görmüş olduğunuz rüya gerçek hayatta tatmin ve mutluluk içeren bir ilişkinin olduğunu ya da olacağını temsil etmektedir, bakınız rüyada birinden hoşlanmak sayfası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir