Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Bağırsak Görmek

Rüyada bağırsak görmek neye işaret eder?

Ben rüyamda bir morga giriyorum ve asılı insan bağırsakları görüyorum, bağırsaklar çok pis kokuyordu ve morgda yüzü belli olmayan cesetler gördüm, bunların anlamı ne olabilir?  bilgi verir misiniz?

Rüyada bağırsak görmek neye yorulur?

Rüyada morg görmek bir akraba veya yakın arkadaşının ölümü veya şok edici ve korkunç haber işaret edebilir. Başkasının bağırsağını görmek dışarıdan bir kimseye dökülecek göz yaşını ifade eder. Aynı zamanda daha fazla kazanç elde etmeye, zalim niyet anlamına gelir.

Bağırsak hakkında diğer yorumlar

Rüyada bağırsak görmek çaresizlik ve umutsuzluk anlamlarını simgeler. Bir hayvan bağırsağı görmek düşmanlar üzerinde yenildiğinizi temsil eder. Rüyada bağırsak temizlemek rüyayı gören kişinin kendini bir durumdan uzak tutmaya çalıştığını gösterir. O durumun hayatının bir parçası olmasını istemediğini ve bu konuda kararlılığı ifade eder. Hedeflerinin önünde engel bulunmasına izin vermediğini gösterir. Anormal bağırsak hareketleri, bağırsağında sorun olduğunu görmek doğru yolda olduğunuza, bu uğurda çok yol kat etmeyi işaret eder.

“Rüyada Bağırsak Görmek” için 3 yanıt

Rüyamda sağ arka dişlerimin arasında her elimi attığımda dişlerimin arasından hayvan bağırsağı çıkıyordu, elimi atıyordum çekiyordum bağırsak çıkıyor, her çıkardığım parçadan sonra bir daha atıyordum yine çıkıyordu, dişlerimin arasında hayvan bağırsağı bitmiyordu.

Rüyada kedinin bağırsağını görmek
ben 18 yaşında bir kızım ve rüyamda kendi doğum günümdeydim sonradan babam benim önümde orta boylarda bir kedi tutup karnından kesti açtı ve kedinin içinde sadece kömür gibi simsiyah bağırsaklar vardı çok kötüydü kustum rüyamda hala rüyanın etkisindeyim bu ne anlama geliyor yardımcı olabilir misiniz ?

Rüyamda bir çocuğun karnı açılmış, bende çatalla dilimlenmiş bağırsaklarını yediğimi gördüm ama çocuk ölmüyor, ne anlama geliyor? evli 23 yaşında çocuksuzum ev hanımı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir