Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Bağırsaklarının Çıktığını Görmek

Rüyada Bağırsaklarının Çıkması Neye İşaret eder?

Ben 17 yaşında lise öğrencisi bir kızım ve İstanbul’da yaşıyorum. Rüyamda babamın köyündeydim ve bir kurt adam bana saldırdı. Dişleriyle karnımı ısırdı ve bağırsaklarım vücudumdan dışarı çıktı, elime aldım. Kurt adam arkasından ağabeyimin üzerine atladı, onun boğazından ısırdı ve abim de kurt adam olmuştu.

Ben çok korkmuştum ve karnımdan kanlar akıyordu, bağırsaklarım elimden yerlere dökülmüştü. O korkuyla onlara yem olmaktansa ölürüm dedim ve hemen yanımızda bulunan bir uçurumdan aşağı kendimi attım. Meğer uçurumun dibi bir gölmüş ve suya düşerek ölmedim. Zar zor gölden çıktım, kurt adam ve kurt abimden kaçmak istiyordum ama ağır yaralıydım. İleride bir adam vardı ve onun kim olduğunu bilmiyordum ama yine de onun yanına koştum. Her şeyi ona anlattım ve beraber kaçtık, sonra korkuyla uyandım, rüyamı yorumlar mısınız lütfen?

Rüyada Bağırsaklarının Çıktığını Görmek Tabiri

Kurt adamSevgili Sena, gördüğün rüya gerçekten korku verici, umarım yapacağım açıklama işine yarar. Rüyada köyde olmak aslında senin şehir hayatından, şehrin kalabalık ve zorluğundan bıktığını, kendini özgür hissedeceğin yerlerde yaşamayı arzu ettiğini temsil etmektedir.

Rüyada kurt adam görmek rüyayı gören kişinin yaşamında korku, bastırılmış öfke, şiddet ve kontrol edilemeyen duygularını gösterir. Kurt adamın karnını ısırması kontrol edilemeyen bu duyguların seni olumsuz etkilediğini ve rahatlamak istediğini anlatmaktadır.

Kurt adamın ısırması sonucu bağırsaklarının çıktığını görmek aslında rüyayı gören kişinin bir konuda çaresizlik içinde olduğunu ve  bu konuda umudunu yitirdiğini temsil etmektedir. Kurt adamın ağabeyini ısırması, onunda kurt adam olması ise bu çaresizlik durumunun aileni de etkilediğini ifade etmektedir.

Rüyada uçurumdan atladığını görmek üzücü bir habere, bir bitişi takiben yeni bir başlangıcı temsil eder. Sen kurt adamdan kurtulmak için uçurumdan atlıyorsun ki bu aslında senin korkularının sona ermesi, öfke ve şiddetin bitmesi gibi kötü durumların sona ermesine, aydınlık günlere kavuşmaya işarettir. Zaten uçurumun dibinin göl olması, senin atlama sonucu ölmemiş olman da bunu teyit etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir