Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Bir Şey Bağışlamak

Rüyada bir şey bağışladığını görmek ne demek?

Rüyamda saçım at kuyruğu şeklindeydi ve sonrada at kuyruğundaki tutamı kestiğimi gördüm,  sonrada kestiğim tutamı bir yere bağışladım. Bu neye işaret?

Rüyada bir şey bağışlamak tabiri

Buse merhaba, gördüğün rüya reel hayatında bir konu ya da durum karşısında kendinde yeterli gücü bulamadığını, bazı arayışlar içinde olduğunu gösterirken aynı zamanda bu arayış sırasında sonradan pişman olacağın bir şey yapmamak gerektiğini anlatmaktadır.

Rüyada bağışlamak, birini yaptığı bir şey, söylediği bir söz veya işlediği bir suç ya da kabahatten dolayı bağışlamak, bağışladığını görmek gerçek yaşamınızda tez bir zamanda birinden beklemediğiniz büyük bir destek göreceğinize işaret eder. Rüyada birine mal, mülk, para veya eşya bağışladığını görmek gerçek yaşamınızda yardımsever biri olduğunuzu ve bu huyunuz ile büyük bir beğeni ve saygınlık kazandığınızı simgeler. Bu rüya alternatif olarak  rüya sahibinin iyi kalpli, oldukça cömert ve fedakar bir kişi olduğuna, etrafındakilere huzur verip, mutluluk dağıttığını ve bunlarla  kalmayıp tatlı dili ve hoş sohbeti ile kendini herkese sevdirdiğine delalet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir