Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada bağlama görmek

Rüyada bağlama çalmak neye delalet eder?

Rüyamda iki sene önce vefat eden bir arkadaşımı gördüm. Kendisi çok hasta bir insandı, şizofreni hastasıydı.

Rüyamda arkadaşım kendi evinde küçük bir halının üzerinde oturmuş bağlama çalarak güya büyü yapıyormuş. Ben onu izliyorum ama o beni görmüyor. Halıyı kaldırıyor ve halının altına mavi bir kalemle yuvarlak seklinde birbirlerine bağlayan sembol çizmiş ve sembollerin içinde Arapça yazılar vardı. Sonra kapı çalıyor ve bir genç kadını içeriye alıyor. Bense bunları aynadan izliyorum.

Genç kadın arkadaşımın ağzına dili ile bir şeyler veriyor yani bu kadın arkadaşımı yönetiyormuş. Bu Genç kadın çok küçük bir hale geliyor ve arkadaşım onu bir kutunun içine alıyor ve kapatıyor. Bense kendi kendime “aman Allah’ım bu ne biçim bir hastalık” diyorum ve kendisine onu izlediğimi anlatıyorum. Sonra ben gidiyorum ve arkadaşımın annesinin pencereden dışarıda eğlenen insanları izlediğini görüyorum. Bu rüyamdan çok etkilendim lütfen açıklamasını yapar mısınız? Sevgilerimle Asuman.

Rüyada bağlama görmek yorumu

Rüyada bağlama görmek uzaktan gelecek bir iyi habere işarettir. Bu rüya alternatif olarak mutlu bir hayat sürmeye, aile yaşamında huzurlu olmaya, rüyayı gören kişinin eşinden ve çocuklarından yana çok şanslı olmasına delalet eder, evinde yaşadığı bu huzur ve mutluluk için şükretmeye delalet eder. Rüyada bağlama çalmak rüyayı görenin çevresi tarafından sevilen ve sözü dinlenen iyi birisi olduğuna yorumlanır. Rüyada başkasının bağlama çaldığını görmek oldukça makbul bir rüyadır ve bir mala, mülke ya da paraya sahip olmaya haber verir. Rüyada bağlamayı akort etmek birinin dertlerini sizinle paylaşmak istediğini ifade eder. Bu rüya aynı zamanda birisinin senelerin emeğinin ve alın terinin karşılığı olan bir birikimi nasıl değerlendirmesi konusunda size danışacağını temsil eder. Burada anılan bağlama çalgısı, çalgı aleti, müzik aleti anlamındadır.

Rüyada büyü yapan birisini görmek rüya sahibinin gerçek yaşamında bazı şeylere daha farklı bir açıdan bakması gerektiğini, sorunlara değişik açılardan yaklaşmak ve başarılı bir ilerlemeye elde etmeye ihtiyacı olduğunu gösterir. Bu rüya kişinin sahip olduğu düşünce sisteminin eskidiğini artık işinize yeteri kadar yaramadığını, bu yüzden zaman ve para kaybettiğini de ifade edebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir