Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Bağlamak

Rüyada bağlamak neye delalet eder?

Rüyamda bilmediğim bir yerde, denizden gelen birçok hortum (fırtına) var, bulutlardan yere kadar bir çok binayı içine alan, sayısız hortum. İçinde bulunduğum binada insanları binanın bodrumuna dolduruyorum, 4-5 katlı bir bina, binanın üst katlarına çıkıyorum, camdan dışarıya yanımdaki insanlarla birlikte bakıyorum, hortum binayı kaldırıp uçurmaya başlıyor, denize doğru uçururken, ben “allahuekber allahuekber la ilahe illallah” diyerek zikretmeye başlıyorum, bana bir kaç kişi katılıyor ve bina denize düşmeden bir dağın tepesine iniyor, dışarı çıkarak bir halat buluyorum ve binayı ağaçlara bağlıyorum, bu sırada hortumlar o bölgeyi terk ediyor, herkese rahatlama geliyor. Bu rüya ne demektir?
Rüyada bağlamakKimden: şahin
Cinsiyetiniz:erkek
Yaşınız:32
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz: umutlu
Anahtar kelimeler: fırtına, hortum

Rüyada bağlamak neye yorulur?

Rüyada hortum görmeniz aslında içinizdeki fırtınaları ifade etmekte sizi çok heyecanlandıran olay veya olaylar yaşadığınızı temsil etmektedir. Hortum sonucu, bulunduğunuz binanın kazasız belasız dağın tepesine inmesi, yaşadığınız bu olayların size herhangi bir zarar vermeden geçeceğini simgelemektedir. Binayı ağaçlara bağlamanız ise kurtuluşu simgelemektedir.

Rüyada bağlamak kurtuluş sembolüdür ve bir şeyi bağladığını görmek genel anlamda bundan sonraki yaşamınızda işlerinizi sağlam yapacağınızı, geçmişte yapılan hataları tekrarlamadan bir daha fakirliğe düşmeyeceğini veya üzüntüden kaynaklanan sağlık sorunu yaşamayacağına delalet eder. işarettir. Bazı özel durumlarda bağlamak eyleminin anlamı farklılık arz eder.

Bohça bağlamak sizde misafir olarak kalan veya gelecek birine karşı dikkat etmenizi, tüm sırlarınızı paylaşmamayı tavsiye eder. Adam bağlamak kişinin düşmanların arttığını gösterir ancak kendine zarar veremeyeceklerini temsil eder.  Bu rüya bazende bağlanan kişiyle o kişiyle yakın olmak anlamına gelir ve arkadaş, sevgili, eş veya akraba olmaya da delalet eder. Bir şeyi ağaca bağlamak yapılacak bir iş konusunda  zarar yaşamamak için adımlarını dikkatli atmak veya herkese güvenmemek gerektiğini işaret eder. Bir şeyi iple tavana bağlamak rüyayı gören kişinin gözünün yükseklerde olduğuna yorumlanır. Hayvan bağlamak rüyayı gören kişinin gittiği yol veya tuttuğu işte devamlılık sağlayacağına ve sürekli başarılı olacağına delalettir. Tanımadığın birini suçsuz yere bağladığını görmek bir işten yasaklanmak, hapis, malın haczi anlamına gelir.

“Rüyada Bağlamak” için bir yanıt

Ruyamda sağ elimi orta ve yüzük parmağımdan başka hepsini bağlıyorum, bağlamadığım parmaklarımı ise demir kesen bir aletle kesip yemeye çalışıyorum ama olmuyor kesilmiyor. Yüzünü görmediğim kimse gelip bana yardım etmek istiyor ama yine kesilmiyor. Bıçak kesmiş gibi biraz kanıyor. Sonra kesip yemekten vazgeçiyorum. Bu rüyanın anlamı nedir araştırdım bulamadım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir