Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Bağlanmak

Rüyada bağlanmak neye delalet eder?

Rüyamda cennete açılan gizli bir kapı olduğunu öğreniyorum, yanımda birkaç arkadaş ile bu kapıyı araştırdık ama kapının nerede olduğunu tam olarak bulamadık. Sonunda bir yer bulduk, orada ilk bakışta anormal hiç bir şey yoktu, ormanın içinde dağların arasında ağaçlık yerlerden geçilerek gidilen bir kapı bulduk, birimiz “cennetin kapısı bu” derken diğerleri “hayır bu değil” dedi.

İlk önce bir arkadaşım kapıdan girdi ve gözden kayboldu, tam ben adımımı atacaktım ki insan görünüşlü bir melek aniden ortaya çıktı, beni tutup kuş gibi uçurdu ve biraz ilerideki bir ağaca götürüp beni ağaca bağladı, beni bağlarken “sen henüz hazır değilsin, şu anda giremezsin” dedi. Melek beni uçurarak havada taşırken beni gören diğer arkadaşlarım korkularında değişik taraflara kaçıp, gözden kayboldular. Bu ne demektir?

Rüyada bağlandığını görmek yorumu

Rüyada bağlanmakSerap merhaba, lütfen daha sonraki rüyalarında hakkında bilgi ver. Gördüğün rüya önemli olduğu için buraya taşıyıp yayınladım. Rüyada cennetin kapısını görmek hakkında çok hayırlı mesajlar vermektedir. bu konuda geniş açıklama cennet kapısı sayfasında ter almaktadır. Rüyada melek görülmesi iyilik, saflık, koruma, kutsallık, rahatlık ve teselli anlamlarını simgeler.

Bağlanmak kelimesi dilimizde birden fazla eş anlamı olan ve yaygın kullanılan bir terimdir ve ilk akla gelen iki anlamı; fiziksel olarak bağlanmak, ellerini veya ayaklarını bağlamak, bağlanmaktır. İkinci en çok bilinen anlamı ise sevmek, tutkuyla sevgi duymak, ondan ayrılamamak, kopamamak.(örneğin sevgiliye bağlanmak, çok sevdiği bir hayvana bağlanmak)

Rüyada bağlanmak, elinin veya ayağının ya da vücudunun bağlandığını görmek yasak sembolüdür, rüyayı gören kişinin hayatındaki bir takım yasakların o kişiyi rahatsız ettiğini ve bu yasağı aşmak, çiğnemek için derin bir istek taşığını simgeler. Rüyada birine ya da bir şeye bağlandığını, ondan kopmadığını görmek rüya sahibi için hayatta ölçülü olmanın ve her zaman kontrolü elden bırakmamanın önemini hatırlatan önemli bir rüyadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir