Kategoriler
Zaman

Rüyada Bahar Görmek

Rüyada bahar görmek neye delalet eder?

Rüyamda evdeyim, ders çalışırken annem odama geldi ve “haydi yine iyisin, baban o istediğin pahalı tableti baharda alacak” dedi, çok sevindim çünkü o tablete sahip olmayı gerçekten çok istiyordum. Uyandığımda rüyam aklıma takıldı bu ne demek acaba? Ben gerçekten babamdan bir yeni tablet istiyorum, eski tabletim iyice kullanılmaz hale geldi ama istediğim yenisi pahalı olduğu için babam elinin bollaşmasını bekliyor.

Şimdi sonbaharda olduğuma göre ilkbaharda mı alacak? yoksa bu sonbahar içinde mi? 16, kadın, öğrenci?

Rüyada bahar görmek yorumu

Rüyada bahar görmekLeyla merhaba, bana göre gördüğün rüya gerçek hayatta kafanı fazla taktığın bir olayın uykudaki yansımasını ifade eden birinci grup bir rüyayı benziyor. Dolayısıyla bir mesaj vermediğini düşünüyorum. Umarın her şey yolunda gider ve yeni tablete kavuşursun ve kafan rahatlar. Ayrıca bir şey daha söylemek istiyorum bu tür maddi konuları kafaya takmamak gereklidir, inanın anne babalar çocukları için canlarını verirler. Demek ki gecikmeye üzülmemeli, babana karşı anlayışlı olmalısın. Belki yararı olur diye aşağıdaki bilgiyi eklemek istiyorum.

Rüyada bahar görmek yeni başlangıçlara işaret eder ve yaratıcı çabanı ortaya çıkaracağını gösterir. Rüyada bahar mevsimi ayrıca ısınmak için bir semboldür, erkeklik ve bereket ifade eder. Bu konuda sonbahar ve ilkbahar sayfaları da ilgini çekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir