Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Bahçe Duvarı Görmek

Rüyada bahçe duvarı görmek ne demektir?

Rüyada bahçe duvarı görmekBen rüyamda bahçe duvarımızın değiştiğini, yenilendiğini ve yükseldiğini görüyorum, bu sırada evimin bahçe duvarında kırmızı olarak duvara yazılmış Arapça Allah yazısı gördüm, bu ne anlama gelmektedir? 33, kadın, evli, yönetici.

Rüyada bahçe duvarı görmek yorumu

Bahar merhaba. Rüyada bahçe duvarı görmek gerçek yaşamınızda özel sınırlarınızı doğru ve iyi belirlemeniz gerektiğini ifade eder.

Rüyada Allah yazısı görmek; en hayırlı rüyalardan biridir ve hayırlara işaret olup, korunduğunuzu, bela ve musibetlerden uzak durduğunuzu simgeler. Yüce yaradanın 99 güzel isminden birincisi olan tüm isimlerin vasfını ihtiva eden öz adı. Kendinden başka ilah bulunmayan tek Allah yazısı, yazının görüldüğü yere, zaman göre önemli anlam taşır ve mutlaka dikkatle analiz edilmeli ve bu kıymetli rüyanın mesajından faydalanılmalıdır. Çünkü bu rüya kolay kolay herkese kısmet olmaz. Rüyadaki kırmızı bir tehlikeyi işaret ederken, bir tehlikeden, kazadan korunduğunuzu simgeleyebilir.

Rüyada bahçenizi duvarla çevirmek, çevirdiğini görmek , bahçe duvarı yapmak, örmek çalışmalarınızda doğru yolda olduğunuzu simgeler

“Rüyada Bahçe Duvarı Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda eski arkadaşlarımı görüyorum bir bahçe gibi bir yerdeyiz ama 4 tarafımız duvarla örülü, bu duvarların üstünde yeşillikler var çimen gibi, bu duvarın üstünde kırmızı çok güzel domatesler var, duvarın bir kısmında da salkım şeklindeler, arkadaşım Rahmi duvardan domatesleri topluyor başka bir arkadasımın elifin annesi de salkım şeklinde olanları toplamasını söylüyor. 17, Kadın, Bekar, Öğrenci.

Şevval selam,
Gördüğün rüya etrafının engellerle çevrili olduğunu sandığını ama gerçeğin hiçte öyle olmadığını, zorlukları aşmak, rahata ermenin bir yolu olduğunu ve bu yolu aramak gerektiğini (ararken arkadaşlarına danışmak faydalı olabilir gibi bir anlamda var) temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir