Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Bahçe Görmek

Rüyada bahçe görmek neye delalet eder?

Rüyamda bilmediğim bir kaç bahçe gördüm,  bahçeye giriyordum yanımda annem de vardı ama o girmeyip bana bahçede ne var diye soruyordu -bitki anlamında- bir tanesinde hiç bir şey yoktu, hiç bitki yoktu , asılı olan süslü bir şey vardı, o da şehitlerle ilgili bir şeydi. Bahçeden çıkarken birkaç tane kara solucan gibi değişik türde böcek ve bahçenin çitinde, çiti de ipten idi, kocaman siyah eşek arısı vardı, sanırım onu rahatsız etmiştim vızıldıyordu korkuyordum.

Rüyada bahçe görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada bahçe görmek genel olarak rahatlama, huzur, gençleşme, yenilenme, bir şeylere başlamaya işaret eder. Rüyada evinin bahçesini görmek namusunun korunacağına, mal mülk edinmeye işaret eder. Rüyada bahçede oturduğunu görmek rüyayı gören kişinin şu anda bazı sıkıntılar yaşadığını ve bunlardan kurtulmak için çareler aradığını ifade eder. Meyve ağaçları ile dolu güzel bir bahçe görmek nişanlanmaya ve evlenmeye yorumlanır, evliler için ailenin büyümesine işarettir. Bahçeden çiçek toplamak yapılacak olan işte destek görmeye işaret eder. Bahçe sulamak, bahçe suladığını görmek bereket ve sıkıntılı günlerin biteceğini haber verir.

Bahçeye ağaç dikmek çok mutlu günler geçirmeye, uzun ve sağlık ömür sürmeye işarettir. Bahçe kazmak, fakirliğe son vermek için çaba gösterdiğinizi ve sonun bunu başaracağınıza delalet eder. Kurumuş bahçe görmek kayıp, zarar veya işlenecek bir suçtan dolayı mahkum olmayı temsil eder. Çiçek ve ağaçlarla dolu bir bahçe huzurlu ve mutlu bir yaşamın habercisidir. Bahçe içinde bulunmak hayat, menfaat ifade eder. Çok güzel bahçe kadından mal haberi verir. Bahçe seyretmek arzu, kavuşmak için çabalamak, evlenmek anlamındadır.

“Rüyada Bahçe Görmek” için 3 yanıt

Ruyamda uzum baglarinda yangin oldugunu gordum. Bir evin yandigini, kirmizi alevleri ve beyaz duman gordum. Bu yangini sondurmeye calisanlar vardi. Bir amca ise baglarinin yanmamasi icin korumaya aliyordu. Daha sonrasinda köprü gibi bir yerden denize düştüm. Bir an nefes alamadigimi sandim ama hemen suyun yuzune ciktim ve bi tas duvarin ustune oturdum. O köprü gibi yerden uzerime doğru baska insanlarin suya dustugunu gordum. Korunmak icin o tas duvarin uzerinde yuruyerek kapali bir alana gectim.
26, Kadın, Bekar, Çalışmıyor, Endiseli, dusunceli

Ümmü selam,
Rüyada üzüm bağı görmek çok hayırlıdır, görene huzur verir, kendini huzurlu hissetmesini sağlar ve murada ermeye, ne dileği varsa olacağına işaret eder. Özellikle borcu olanın borcundan kurtulduğu, bebek sahibi olmak isteyenlerin buna kavuştukları bilinmektedir.
Ancak üzüm bağlarında yangın olduğunu görmeniz, yukarıda anlatılan konularda bir gecikme, erteleme ya da hayal kırıklığı yaşadığınızı, bunun gerçek sebebinin sandığınızdan farklı olabileceğini işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir