Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Bahçe Küreği Görmek

Rüyada bahçe küreği neye delalettir?

26 yaşında ve evliyim. Annem 11 sene evvel vefat etti. Dün gece rüyamda elimde bir bahçe küreği ile annemin mezarını tamir ediyordum ama mezarını tam olarak net görmüş değilim fakat o nedenle orada bulunduğumu biliyorum. İçimde orada tek başıma olmanın ürpertisi vardı. Gündüz vakti güneşli ve yeşillikler içerisinde bir mekandı. Zira hakikatte annemin kabri aynı mekanda.

Sonra bir anda arkama dönüyorum ve biraz uzağımda yerden beyaz dumanlar havaya doğru belirmeye başlıyor. İçerisinden güler yüzlü beyazlar içerisinde güzeller güzeli annem çıkıyor. sonra onu görmenin sevinci ile elimdeki küreği yere fırlatıp ona doğru koşuyorum sarılıyorum. Kokusunu içime çekiyor ve hissediyorum, sonra olduğumuz yere oturuyoruz, ellerimden tutuyor bu esnada, konuşmaya başlıyoruz. Diyorum ki ”ben ne yapacağım nasıl başa çıkacağım. bende mi bir anormallik var. bana bir yol göster ne olur” diyorum. Annem ise ”sen en doğru olanı yapıyorsun sadece biraz sabır et, sonra göreceksin mükafatını” diyor.

Yerimden kalkıp arkama dönüyorum, tekrar anneme döndüğüm de yok olmuş oluyor. Sizlerle paylaştığım bu rüyanın tam anlamını analiz edemedim. Zira çok güzel bir rüya ve etkisinden çıkamadım. Keşke gerçekten yaşayabilsem bu anı diye dua ediyorum.

Rüyada bahçe küreği görmek tabiri

Sevgili Ayşe, bu değerli rüyayı paylaştığın için teşekkür ederim. Rüyada mezar konusunda bilgiyi mezar rüya tabiri sayfasında inceleyebilirsin. Aynı şeyleri tekrarlamamak için yeniden yazmıyorum.

Rüyada bahçe küreği görmek rüya sahibi kişinin girişeceği büyük bir işin altından başarıyla kalkması için bir hayli emek verip, ter dökmesi gerektiğine, o çok arzu ettiği başarıya ulaşabilmesi için dört kolla, tüm gücüyle mücadele etmesi gerekeceğine işaret eder.

Rüyada bahçe küreği kullanmak, kürek kullandığını görmek sonu bol kazançlı ancak bir o kadarda zor ve meşakkatli bir işe gireceğinizi simgeler.

Rüyada ölmüş anneyi görmek annenize olan sevginizi, ona olan özleminizi gösterirken, onu kaybetmenin acısı ile başa çıkma yolunu henüz bulamadığınızı ve elinizde kalan sevdiklerini kaybetme korkusu taşıdığınızı temsil eder. Bu tür rüyalar insanın kendini yalnız hissettiği, umutsuzluk duygusunun yoğun olduğu yaşam dönemlerinde sık görülürler ve buna dikkat etmek gerektiği şeklinde yorumlanırlar. Rüyada ölen anneye satılmak, onunla konuşmak konularında detaylı bilgiyi rahmetli anneyi görmek sayfasında okuyabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir