Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Bahçede Bebek Emzirmek

Rüyada bahçede bebek emzirmek neye işarettir?

bahçede bebek emzirmekBen 17 yaşındayım. Rüyamı tam olarak hatırlamıyorum. Rüyamda bahçemizde yeni doğmuş kedi, bir yavru kedi vardı, kucağıma aldım bir bebek oldu onu emzirdim ama süt gelmedi. Bu rüya beni çok etkiledi. Lütfen anlamını açıklar mısınız, teşekkürler.

Rüyada bebek emzirdiğini görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada bahçede kedi hayallerinize uzun bir sonra kavuşacağınıza işaret eder. Rüyada yavru kedi, kedi yavrusu görmek çevrenizdeki muhtaçlara yardım etmeniz gerektiğini belirtir. Bir ziyaret dahi yetebilir. Kedinin bebeğe dönüşmesi yaşamınızdaki bir dönüşümün işaretidir.

Bebeği emzirirken süt gelmemesi hayallerinize kavuşmak için bir süre geçmesi yorumunu güçlendirmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada bebek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Bahçede Bebek Emzirmek” için 2 yanıt

Rüyada erkek bebek emzirdiğini görmek
Merhabalar rüyamı kısaca anlatacağım, umarım en kısa zamanda yorumlarsınız çünkü çok etkisinde kaldım, eşimin adresinden yazıyorum.
Rüyamda 6 aylık kadar bembeyaz bir erkek çocuğu kucağımda emziriyorum, 5 aylık evliyim şuan bebek düşünmüyoruz, bebeği istemiyorum, keşke olmasaydı diyorum, emziriyorum sütü genzimde hissediyorum, daha sonra “ben nasıl doğum yaptım ki” diye sorgularken sezeryan dikiş izini görüyorum, daha ben hamileliği doyasıya yaşamadım neden erkenden oldu diyorum, bu arada abimler bu çocuk maşallah yeni doğmuş ama 6 aylık gibi diyor uyanıyorum yorumlarsanız çok sevinirim teşekkürler EBRU

Ebru selam,
Rüyada emzirmek, bebek emzirmek, çocuk emzirmek yaşamınızda olgunluk dönemine giriş yaptığınızı, olaylara daha objektif bakmaya başladığınızı, gelişmelerin iyi olacağını simgeler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir