Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Bahçede Ceset Görmek

Rüyada bahçede ceset görmek ne demektir?

Rüyamda gece evime iki adam geliyor, bunların biri polis, bahçeye bakıyorlar ve bir kadın cesedi buluyorlar, cesedin ağzı açık ve sanki acı çekiyormuş gibi bir ifade var yüzünde. Ben bu gelen adamların iyi insanlar olduğundan şüphe ediyorum. Sonra sabah tekrar geliyorlar ve onlarla gitmemiz gerektiğini söylüyorlar. Halam ve ben onların önünde yürümeye başlıyoruz. Benim ve halamın elinde birer tane naylon poşet var ve bu poşetlerin içinde de birer tane kedi var, kendi kedilerimiz.

Ben huzursuzum sürekli bu adamlara güvenmediğim için biraz temkinli yürüyorum, adamlardan birinin elinde çok büyük beyaz bir naylon poşet var, öbürünün elinde ise plastik uzun bir kablo. Birden adamlar bize saldırıyor, ikimizin birden kafasına geçiriyorlar poşeti. Biz kaşı koymaya çalışıyoruz, halamın elindeki poşetteki kedi kaçıyor ama bendeki yaralanıyor, ağzından burnundan kan geliyor.

Ben o adamlardan birini bayırdan aşağıya yuvarlıyorum, öbürünü de duvara fırlatıyorum ve adamlar ölüyor. Halam da yaralanmış, onun için ambulans geliyor ve onu alıp götürüyor. Ben de “halam nasılsa emin ellerde, ben de kediyi tedavi ettirmeliyim” diyerek arabaya atlıyorum, ancak nereye gideceğimi bilemiyorum. Önüme çıkan her trafik ışığı kırmızı ve kediyi yetiştiremeyeceğim için korkuyorum. Bu rüyanın manası nedir?

Yaşınız :21
Cinsiyetiniz :bayan
Medeni durum :bekar
Mesleğiniz :öğrenci
Ruh haliniz :karamsar

Rüyada bahçede ceset görmek yorumu

Rüyada gördüğünüz kadın cesedi içe kapanmayı işaret etmektedir. Uyanık hayatınızda yaşadığınız bir olay sebebiyle kendini etrafınıza karşı kapattığını, bir süre yalnız ve sessiz kalmak isteğini simgelemektedir. Bu tür rüyalar genellikle kişinin yüksek stresli olduğu dönemlerde görülmektedir. Ceset hakkında detaylı bilgi için rüyada ceset görmek sayfasını okuyunuz.

Aslında rüyada polis görmek iyidir, korunduğunuz ve güvenilir dostlarınız olduğunu gösterir. Ancak rüyadaki polis ve yanındakinin yaptıkları iki anlam taşıyabilir. Rüyanızdaki polis, polis kıyafeti giymiş sahte polis olabilir ki bunun anlamı çevrenizde size ikiyüzlü davranan birisi olduğunu gösterir ya da gerçek polistir ki o zamanda çevrenizde bulunan güvenilir dostlarınızın ( belkide bir tanesi ) değişen şartlar nedeniyle artık güvenilmez olduğunu işaret eder.

Onları bayırdan aşağı atmanız ve kurtulmanız, sizi içe kapanmaya sebep olan durumun etkilerinin ve güvenilmez kişilerin tehditlerinin son bulacağını, huzura ereceğinizi gösterirken bunu kendi başınıza başaracağınızı ifade etmektedir.

“Rüyada Bahçede Ceset Görmek” için 2 yanıt

Bizim odanın camında bir tane ceset gördüm, hemen bizimkileri çağırdım, dedem ve iki adam daha geldi – bu adamlar hoca ama – Bu ceset parçalanmıştı dedem ve iki arkadaşı cesedin parçalarını topladılar. Ve benim yatağıma gömdüler, sonra cesedin üstünü örtmeden carşafı yatağa serdiler ve benim yatağa yatmamı istediler. Bende yattım. Ve bir süre sonra uyandım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir