Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Bahçede Köpek Görmek

Rüyada bahçede köpek neye işarettir?

Rüyamda, oturduğumuz apartmanın bahçesine indiğimde, biçimsiz, çirkin uzun burunlu simsiyah tüylü bir köpek gördüm, köpeğe elimi uzattım ilk önce uzaklaşmaya çalıştı, ben dahada yaklaşmaya çalışınca elimi ısırdı. Fazla sıkmıyordu ama bırakmıyordu da.

Uzun bir uğraş sonucu elimi kurtardım. Sonra köpek birden beyaz tenli, siyah saçlı, kara gözlü güzel bir kıza dönüştü. Masaya oturup konuşmaya başladık. Kim olduğunu sordum, bir komşumuzun (adını vermeye gerek yok ama huysuz ve sevmediğim biri ) eltisi olduğunu söyledi ( ama söylediği kişi kadındı!) iş atmaya başladım, evet bildiğiniz iş atıyordum köpekten insana dönüşen kıza, telefon numarasını istedim, “telefon kullanmıyorum” dedi.

Bir ara sarılmaya çalışmıştım ama masadan yere düştüğümüzü hatırlıyorum, masada otururken elime baktığımda 1-2 santim çapında hafif içe çökük yuvarlak bir yara gördüm elimde ısırılan yerde, sanki kanla karışık iltihap gibi bir şey akıyordu. Kıza gidip ”senin kuduz aşıların tam mı?” diye sordum. Anlamadı ve arkasında duran bana döndü, tekrarladım ‘aşıların tam mı’ diye sordum ve bu aralarda uyandım.

Kimden: Yasin
Cinsiyetiniz:erkek
Yaşınız:17
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz: normal, sadece boş hissediyorum, tatil sıkıcı
Anahtar kelimeler: kıza dönüşen köpek,kuduz aşısı

Rüyada bahçede köpek görmek yorumu

Yasin merhaba, rüyada köpek ısırması, bir köpeğin ısırdığını görmek bir arkadaşınızın neden olacağı bir sıkıntı yaşayacağınıza işaret eder. Bu rüya aynı zamanda ruh dünyanızda bir iç çatışma gösterebilir. Bakınız köpek ısırması görmek. Köpeğin kıza dönüşmesi, hayatınızda yaşayacağınız önemli bir dönüşümü simgelemekte, özellikle yaşamınızdaki tecrübelerden de yararlanarak farklı bir bakış açısıyla olaylara bakacağınızı ifade etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada köpek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Bahçede Köpek Görmek” için 2 yanıt

Rüyada köpek sürüsü görmek ve kaçmak
Rüyamın belli bir kısmını hatırlıyorum sadece, ilk başta bahçemizde bir köpek sürüsünden kaçıyorum. Sonra bu köpek sürüsü beni kovalarken kaza geçiriyorlar ve ölüyorlar, bu rüyayı yorumlayabilir misiniz? teşekkürler.

Sezer merhaba,
Rüyanız yaşamınızda bazı ekonomik güçlükler olduğunu veya dostluk reddedilmesi anlamına gelir. Bu rüya aynı zamanda size iyi arkadaşlar bulmanızı tavsiye ediyor olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir