Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Bahçede Mezar Görmek

Rüyada bahçede mezar görmek nedir?

Rüyamda teyzemin oğluyla bir eve giriyorum. Evin bahçesi başka bir tarafta bahçeye giriyorum. bahçe mezarlık. çoğunluk çocuk mezarı beraber bakarken bir ses geliyor yeşil gözlü 7 yaşlarında bir kız çocuğu çıkıyor, korkuyoruz ama kız dermansız üstümüze geliyor. Rüyamı yorumlarsanız çok memnun olurum, şimdiden teşekkürler.

Rüya ayrıntıları teyzemin oğlu, eve girmek, evin bahçesi, çocuk mezarları, kız çocuğu, mezarlıkta ses.

Rüyada bahçede mezar görmek yorumu

Rüyada mezar görmek insanın iç dünyası, manevi hayatıyla ilgili mesajlar verir, rüyada mezar görmek, mezarlık gezmek, kabir, mezar kazmak, mezara girmek, genel olarak kişinin işlediği günahlar ve yaptığı hatalar yüzünden vicdan muhasebesi içinde olduğunu işaret eder.

Rüyada mezar görmek, gerçek yaşamınızda sizi oldukça rahatsız eden bir sorunun çözümü için gerekli bilginin aslında sizde olduğunu, boşu boşuna başka yerlerde arama yaparak vakit geçirmemek gerektiğini, içinizde bu bilgi ve gücün farkında olarak ona göre davranmak, hem bu dünya için yapılması gerekenleri zamanında yapıp hemde ahiret için hazırlıklı olmak gerektiğine yorumlanır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada mezar görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Bahçede Mezar Görmek” için 5 yanıt

rüyamda evimin bahçesinde 3 adat mezar bulunuyordu, mezarlar toprak, biri vefat eden babamın mezarıymış mezarı kazıyordum eşya koymak için, gerisini hatırlamıyorum. yorumunuzu çok merak ediyorum.

Ben ruyamda bizim bahcemizde bir suru mezar oldugununu, ayrilmis yerede benim gomulmek istedigimi gordum yakin zamanda kaybettigim annanemi de suraya gomseydik diyorlardi yanimdakiler lutfen yardimci olun

Ben rüyamda kardesim ve kuzenlerim bir koyde geziyoruz, saga dondugumuzde bir terk edilmis bir evin bahçesinin içi 10-15 adet mezar gördük. Sonra yola devam ediyoruz bir çocuga “burası nere” diyorum “hasır koyu” diyor internetten arastirdim oyle bir koy yoktur.

Tup bebek yaptirdim 2 embiryo kondu, ruyamda 2 mezar gördüm 1 küçük 1 i biraz hafif, buyuk 2 cocuk mezari evin kenarinda gördüm yorumlarsaniz sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir