Rüyada Bahçede Mezar Görmek

Rüyada bahçede mezar görmek nedir?

Rüyamda teyzemin oğluyla bir eve giriyorum. Evin bahçesi başka bir tarafta bahçeye giriyorum. bahçe mezarlık. çoğunluk çocuk mezarı beraber bakarken bir ses geliyor yeşil gözlü 7 yaşlarında bir kız çocuğu çıkıyor, korkuyoruz ama kız dermansız üstümüze geliyor. Rüyamı yorumlarsanız çok memnun olurum, şimdiden teşekkürler.

Rüya ayrıntıları teyzemin oğlu, eve girmek, evin bahçesi, çocuk mezarları, kız çocuğu, mezarlıkta ses.

Rüyada bahçede mezar görmek yorumu

Rüyada mezar görmek insanın iç dünyası, manevi hayatıyla ilgili mesajlar verir, rüyada mezar görmek, mezarlık gezmek, kabir, mezar kazmak, mezara girmek, genel olarak kişinin işlediği günahlar ve yaptığı hatalar yüzünden vicdan muhasebesi içinde olduğunu işaret eder.

Rüyada mezar görmek, gerçek yaşamınızda sizi oldukça rahatsız eden bir sorunun çözümü için gerekli bilginin aslında sizde olduğunu, boşu boşuna başka yerlerde arama yaparak vakit geçirmemek gerektiğini, içinizde bu bilgi ve gücün farkında olarak ona göre davranmak, hem bu dünya için yapılması gerekenleri zamanında yapıp hemde ahiret için hazırlıklı olmak gerektiğine yorumlanır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada mezar görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

5 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir