Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Bahçede Su Çıktığını Görmek

Rüyada bahçede su çıkması neye işaret?

Merhaba, daha önceki oturduğum eski evimin bahçesinden sular çıktığını gördüm, Sonra o suların bahçeden evimin içine girdiğini görüyorum.

Kendim kaçıyorum bir süre sonra geri döndüğümde görevlilerin suyu boşalttığını görüyorum. Evde kimsenin olmadığını zannediyordum ama kız çocuğum içerideymiş, görevlilerin içeriden kızımı bir yatağın üstünde bir ayağı yere doğru sallanırken çıkarttıklarını görüyordum, büyük üzüntüyle uyandım. ayşe kaya tarafından 29.03.2013 / 12:59 tarihinde gönderilmiş.

Rüyada bahçede su çıktığını görmek yorumu

Ayşe Merhaba, gördüğün rüya ilk bakışta dehşet verici olmakla bilikte anlamı öyle değildir. Rüyanız geçmişte çok büyük bir fırsatı kaçırdığınızı simgelemekte ve ailenizin geleceğini etkileyen bu kısmeti kaçırmanın çocuğunuzun geleceği hakkındaki kaygılarınızı artırdığını ifade etmektedir. Rüyanın unsurları: yerden su çıkması, evi su basması, su boşaltmak, kız çocuğu. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada su görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Bahçede Su Çıktığını Görmek” için bir yanıt

ben rüyamda bahcede yeraltından su çıktığını gördüm ve kısa bir süre sonra su çoğaldı üstelik ortalık çok kuraktı çıkan suda kirli değildi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir