Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Bahçeli Ev Görmek

Rüyada bahçeli ev görmek nedir?

Merhaba, ben öğretmenlik mezunuyum ve yaklaşık 5 yıldır devlet ataması bekleyen biriyim. Bekarım. Bu gece rüyamda babam bana müstakil bahçe içinde bir ev almış. Ev eski ama evin içinde çok huzurluyum. Eski zamanlardan kalma divanlar kanepeler var, hatta divanın üzerine uzanıp yatıyorum. Camlarından ışık doluyor içeri. Bahçesinin duvarlarında mavi parmaklıklar var bahçeye de çıkıp dolaşıyorum etrafıma bakınıyorum bir mahalle içinde bir ev burası. Çiçeklerde vardı dikili olarak.

Yeniden içeri giriyorum eve, antrede bozuk bir çamaşır makinesi varmış suyu bir hazneye boşaltıyor. Eski bi makine yanımda ablamda var çamaşırları makineden çıkarıp sıkıyorum bayaca su akıyor. Babama şimdi kolay ama kışın ben nasıl uğraşırım bununla soğukta hem dışarıda asmak gerekiyor falan diyorum. ama çamaşırları astığımı görmedim. sonra yeniden evin içinde dolaşıyorum çok mutlu hissediyordum kendimi. Yorumlarsanız çok sevinirim. İyi günler diliyorum.

Rüyada bahçeli ev görmek yorumu

Nursena merhaba,

Rüyada ev almak, ev aldığını görmek, çok sık görülen rüyalardan biridir ancak sanıldığı gibi ev almak, daire satın almak manasına gelmez, Rüyada ev satın aldığını görmek duygusal olarak uyumlu bir döneme girdiğinizi ifade eder.

Babanızın aldığı evin müstakil olması, müstakil ev aldığını görmek ise reel hayatınızda bağımsızlık, özgürlük duygularınızın çok yoğun olduğunu ifade etmektedir. Rüyanızdaki diğer olaylar ve unsurlar ise günlük yaşamın olağan sıkıntıları karşısında huzurunu bozmadan yaşamın tadını çıkarmak gerektiğini simgelemektedir.

Rüyada bahçeli ev görmek dönüşümü temsil eder. Eğer hayatınızda kimi değişiklikler yaparak geleceğinize kendiniz karar vermek istiyorsanız bunun için vereceğiniz kararlar hakkında en uygun dönemde olduğunuzu işaret eder. Rüyada ev konusunda daha detaylı bilgiyi ev rüya tabiri sayfasında inceleyebilirsiniz.

“Rüyada Bahçeli Ev Görmek” için bir yanıt

Rüyamda bahçeli içerisinde güzel bir ev var bahçesinde kuyu var içi su dolu ölmüş yengem gelmiş akrabalr var. Bahçe kazıyorum ama tahtaymış kazdığım yer kontra plak tahta çıkıyor diyorum odun çıkıyor sonra toprağı kazdığımı görüyorum akrablar diyor biz sana yardıma geldik bahçe kazmaya etraf yeşillik.kuyunu üstünü açıyoruz etrafında taşlar görünüyor baya aşınmış taşlar var yuvarlak deniz taşları.içine düşrsin diyorum yengeme dikkat et yengem geri çekiliyor.Aslında güzel bir rüyaydı.Bahçe içerisinde akrablar yeşillik içerisinde. yorumlarsanız sevinirim saygıar şimdiden teşekürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir